Rock Runners – ciągła bieganina w świecie skał

Jeżeli runnery są produkcjami, które zajmują ważne miejsce w pamięci Waszych smartfonów, z pewnością powinniście zainteresować się nowością od studia Chillingo, którą można znaleźć w Google Play pod nazwą Rock Runners.

W grze Rock Runners wcielamy się w postać gościa ubranego w specjalny kask, który przemierza znajdujące się w skałach tunele. Naszym zadaniem jest przeprowadzenie głównego bohatera przez wszystkie wirtualne miejsca, jakie przygotowali dla nas ludzie z Chillingo. Realizacja celu odbywa się poprzez bieganie z lewej strony ekranu na prawą, tak jak w większości tego typu produkcji.

Do przejścia jest w Rock Runners 140 poziomów. W każdym z nich mamy do ominięcia całą masę przeszkód oraz do zebrania ogromne ilości diamentów. Te służą nam do powiększania mnożnika punktów. Oczywiście, poza ilością zebranych bonusów liczy się także czas ukończenia planszy. Im szybciej, tym – rzecz jasna – lepiej. Maksymalnie uzyskać można w podsumowaniu levelu trzy gwiazdki.

Gier podobnych do tej z tego wpisu jest całe mnóstwo, oprawa audiowizualna Rock Runners wydaje się być jednak w stu procentach oryginalna. Plansze osadzone w skalnych światach prezentują się bardzo dobrze, neonowe liany dodają produkcji futurystycznego klimatu, a dźwięki – po prostu nie męczą zbytnio naszych uszu.

Rock Runners można pobrać z Google Play za darmo. Uważam, że fani runnerów powinni mocno zastanowić się nad zainstalowaniem tej apki na swoim urządzeniu mobilnym.

Rock Runners do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button