Robot Race – wskocz na rolki i zarażaj wirusami przeciwników

Miałam mieszane przeczucia co do Robot Race. Gra nie prezentowała się zbyt dobrze w menu początkowym i przeczuwałam, że będzie sobą reprezentować naprawdę niewiele. Całe szczęście, że nie zrezygnowałam z testowania, bo miałabym porządne wyrzuty sumienia.

Produkcja studia Easley-Dunn jest wyścigówką, w której ścigamy się z innymi robotami na … rolkach. Połączenie kupki metalu z rolkami wydało mi się trochę dziwne, lecz okazało się strzałem w dziesiątkę. Poszczególne tryby gry są w fajny sposób, co zachęca do wielogodzinnej zabawy.

Wśród darmowych, od razu dostępnych robotów znajdziemy kilka porządnych postaci. Jedne charakteryzują się lepszą szybkością, inne natomiast lepszym przyspieszeniem. Te, które wszystko mają na ,,full wypasie” są zarezerwowane dla bogatych w kryształy graczy. Oczywiście w trakcie rozgrywki istnieje szansa na zarobienie na nowego bohatera, ale trzeba na to trochę poczekać.

Sterowanie odbywa się w bardzo wygodny sposób. Postać wyjątkowo dobrze reaguje na poruszanie urządzeniem – mamy pełną kontrolę nad jej ruchem. Aktywne ikonki wyświetlają się na dole ekranu i umożliwiają chwilowe przyspieszenie, skok, porażenie wirusem przeciwnika, oraz inne.

Za każdy wyścig (zarówno tej szybki, jak i levelowy) dostajemy od kilkudziesięciu do kilkuset kryształów. Możemy za nie kupić skórki dla bohaterów, power-upy, oraz stałe ulepszenia. Mimo że mikropłatności istnieją w grze, nie dają się we znaki. To samo jest, jeżeli chodzi o reklamy. Nie spotkałam się z żadną natarczywą ofertą.

Każdy wyścig polega na przejechaniu wybranej trasy jak najszybciej i z pokonaniem wszystkich, bądź części przeciwników. Pierwsze miejsce premiowane jest najwyżej. Należy spodziewać się utrudnień ze strony przeciwników. Oni również posiadają specjalne wirusy, którymi mogą nas zarazić.

Trasa wypełniona jest na zmianę przeszkodami i power-upami. Niebieskie znaki zapytania zawsze dają jakieś pozytywy. Podobnie jest w przypadku żółtych wysięgników. Każdy inny obiekt jest niebezpieczny i powoduje spowolnienie.

Oprawa audiowizualna nie jest na najwyższym poziomie, jednak zupełnie nie brałam pod uwagę niedociągnięć autorów. Zabawa jest świetna.

icon
Robot RaceEasley-Dunn Productions, Inc.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button