Robot DIR – pomóż robotowi odnaleźć rodzinę

Rodzina jeży, która zaadoptowała małego robota, pewnego dnia zostaje porwana. W ludzkich realiach oznaczałoby to prawdziwą rodzinną tragedię. W świecie wirtualnym oznacza jednak coś zupełnie innego – niezapomnianą dla gracza rozrywkę.

Produkcja Robot DIR jest grą platformową. Będziemy w niej zatem musieli wspomnianą wyżej rodzinę jeży uratować, skacząc po przeróżnych platformach, unikając wszelkiego rodzaju przeszkód i walcząc od czasu do czasu z samymi porywaczami naszej rodziny, a raczej rodziny głównego bohatera studia Frozen Logic Studios.

Do dyspozycji gracza jest dokładnie 20 platform o ciekawych właściwościach. Niektóre z nich powodują, że sterowany przez nas robot przyspiesza, inne pozwalają mu oddać skok, a są również i takie, dzięki którym można wspiąć się tam, gdzie ciężko jest dostać się w inny sposób.

Autorzy Robot DIR przygotowali w sumie aż 60 poziomów. Każdy z nich jest na swój sposób wymagający (sporo jest checkpointów – nie trzeba się zatem tym przejmować), a przede wszystkim – inny od pozostałych. Grając w opisywany mobilny produkt naprawdę nie można narzekać na nudę, szczególnie jeśli jest się fanem różnej maści platformówek osadzonych w oryginalnie wyglądających światach.

Wizualnie platformówka z sympatycznym robocikiem prezentuje się bardzo dobrze. Podczas gry widać, że nad każdym jej elementem skrupulatnie pracowano, co z pewnością dobrze świadczy o ekipie Frozen Logic. Warto wspomnieć też o tym, iż całą rozgrywkę w grze umila nam przyjemna dla ucha muzyczka oraz dobrze brzmiące efekty, których nie ma się dosyć nawet po półgodzinie wirtualnej zabawy.

Gra z tego wpisu dostępna jest na urządzenia z systemem Android, a więc pobrać ją można z Google Play. Co ciekawe, zainstalowanie jej na smartfonie nic nie kosztuje, tak samo jak dostęp do dostępnych w niej leveli.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button