Retro Runners – gotowi, do startu, start!

Za oknem coraz chłodniej, tak więc na pewno niektórzy z Was postanowili już przestać biegać w parku obok domu i zająć się czymś innym. Jeżeli jednak głód biegania jest dla Was zbyt silny, mamy coś, co pomoże Wam nieco go zaspokoić. Mowa tu o grze Retro Runnes, o której jest ten wpis.

Retro Runners, to – wbrew pozorom – nie kolejna produkcja olimpijska, w której przychodzi nam brać udział w zawodach lekkoatletycznych i zdobywać medale.  To nic innego jak typowy runner, w którym biegniemy przed siebie tak długo, jak to tylko możliwe i bijemy własne rekordy, niczym Bolt pokonujący najlepsze wyniki świata.

Akcja opisywanej gry toczy się na bieżni na stadionie olimpijskim, co jest raczej do zrozumie. Na planszy występują od czasu do czasu przeszkody, które musimy omijać sterowanym sportowcem oraz bonusy ułatwiające rozgrywkę. Jeśli chodzi o przeszkadzajki, jest ich całe mnóstwo od kałuż po… nachalnych fotoreporterów.

Oprawa graficzna Retro Runners to dla mnie jedna z większych zalet produkcji. Kwadratowe postaci na równie kanciastej bieżni – to coś, co bardzo lubię i w żaden sposób nie zamierzam tego ukrywać. Jeżeli macie odmienne zdanie, co do mojego – być może pikselowi biegacze nie są tym, czego szukacie w Google Play.

Retro Runners pobrać można za darmo. Jeżeli się postaracie, nie będziecie musieli wydawać na nią ani złotówki :)

Retro Runnes do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 9/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button