Race Horses Champions – mobilna stadnina koni

Stwierdziłam, że dawno na AppsBlog.pl nie było aplikacji dla osób, które kochają jeździectwo. Chcemy, aby na łamach naszego portalu każdy znalazł coś dla siebie – Race Horses Champions to produkcja, która zachwyci miłośników koni.

Waszym pierwszym zadaniem w opisywanej aplikacji jest wybór jeźdźca i zakup konia, aby wypełnić miejsce w stajni, która obecnie jest zupełnie pusta. Nie jest Wam póki co stać na najdroższe rasy, jednak jestem pewna, że za pieniądze, jakie posiadacie możecie kupić oddanego kompana.

Kiedy etap zakupów będziecie mieć za sobą, będziecie mieć okazję na wybranie się na przejażdżkę po torze. Poza Wami będą tam inni zawodnicy, którzy szykują się do zawodów. Sterowanie odbywa się za pomocą dwóch przycisków na ekranie – przyspieszania i zwalniania, oraz poruszania urządzeniem.

Musicie zwracać uwagę na parametry, jakie widnieją w prawym górnym rogu ekranu – dzięki nim będziecie mniej więcej znać wydajność swojego zwierzaka i nie pozwolicie na to, aby padł podczas zawodów.

W grze znajdziecie ponad 90 pięknych koni, które będziecie mieć okazję oglądać, oraz kupować. Możecie posiadać kilka klaczy – stajnia jest obszerna. Problemem mogą stać się jedynie pieniądze. Zarobicie je, dzięki udziałom w zawodach.

Pamiętajcie, że nie możecie nadmiernie męczyć konia – zwierzęta muszą mieć czas na odpoczynek. Jestem pewna, że każdy miłośnik jeździectwa będzie zachwycony możliwością posiadania kieszonkowej stajni w kieszeni ;)

Pobierz Race Horses za $0,99 w AppStore, bądź za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button