QuitNow! – rzuć palenie

Jesteś nałogowym palaczem, który nie chce więcej wydawać pieniędzy na papierosy? W Google Play znaleźć można aplikację, która pomaga w rzucaniu palenia. Nazywa się ona QuitNow, a kosztuje mniej niż jedna paczka papierosów.

QuitNow to ciekawe narzędzie przeznaczone dla każdego, kto chce rzucić palenie albo właśnie je rzucił, lecz bardzo mocno korci go, by powrócić do dawnych przyzwyczajeń. Osoby, które starały się już kiedyś zerwać z papierosami, lecz ostatecznie im się to nie udało, z pewnością docenią funkcje dostępne w opisywanym przez nas produkcie mobilnym.

Aplikacja od Fewlaps prowadzi statystyki od momentu wypalenia przez jej użytkownika ostatniego papierosa. Dzięki temu za pomocą dosłownie jednego przycisku możemy dowiedzieć się, ile czasu (z dokładnością co do sekundy) już nie palimy. Dodatkowo, program pozwala nam sprawdzić, jaką sumę pieniędzy udało nam się oszczędzić, nie kupując codziennie papierosów, co z pewnością wiele osób może zmotywować do dalszego działania.

Jak powszechnie wiadomo, w zrealizowaniu jakiegoś celu bardzo pomocne jest wsparcie innych. Dlatego właśnie twórcy QuitNow postanowili w swoim produkcie zamieścić zakładkę ze swego rodzaju chatem. Umożliwia on nam kontakt z innymi użytkownikami aplikacji, którzy chętnie dzielą się radami dotyczącymi tego, jak radzić sobie bez papierosów.

Bardzo interesującą funkcją dostępną w opisywanym programie jest system osiągnięć. Użytkownik ma do odblokowania blisko 30 achievementów związanych z rzuceniem palenia. Stopniowo są one coraz trudniejsze do wykonania, dzięki czemu jeszcze bardziej jesteśmy zdeterminowani, by nigdy więcej nie sięgać po papierosy.

Warto wspomnieć również o tym, że w QuitNow dostępne są różnego rodzaju ciekawostki dotyczące zdrowia. Pozwalają one, na przykład, dowiedzieć się tego, za jaki czas odzyskamy kondycję fizyczną oraz kiedy możemy spodziewać się odzyskania sprawności funkcji oddechowych.

Aplikację pomagającą w rzucaniu palenia znaleźć można w Google Play w wersji płatnej i bezpłatnej. Ta pierwsza kosztuje 9,99 złotych, czyli mniej niż jedna paczka papierosów.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button