Pzizz – aplikacja dla osób cierpiących na bezsenność

Znasz to uczucie, gdy kładziesz się spać po ciężkim dniu pracy i za nic w świecie nie jesteś w stanie zmusić swojego organizmu do snu? Jeżeli tak, to wszystko wskazuje na to, iż przyda Ci się w telefonie zainstalowana aplikacja Pzizz, która powstała dla ludzi mających problemy z bezsennością.

Jeszcze do niedawna wszyscy cierpiący na bezsenność musieli korzystać z naturalnych metod usypiania. Niektórym pomagało wietrzenie w sypialni, innym czytanie kronik Galla Anonima (to naprawdę działa, jeśli nie wierzycie, sprawdźcie), a jeszcze innym liczenie owieczek. Na szczęście przyszło nam żyć w XXI wieku, dzięki czemu już nie musimy wygłupiać się z czytaniem przed snem albo otwieraniem okna nawet w mroźne dni. Wystarczy przecież zainstalować aplikację na telefon i cieszyć się spokojnym, głębokim snem.

Dla osób, które spodziewają się po programie opisywanym w tym wpisie czegoś ultranowoczesnego, mamy smutną wiadomość: Pzizz jest narzędziem jednie generującym efekty dźwiękowe pozwalające na szybkie usypianie. Można by więc powiedzieć, że jest to kolejna aplikacja z kołysankami, jednak w bardziej dorosłej formie. Najważniejsze jest jednak to, iż program jest efektywny (można dojść do takiego wniosku, czytając komentarze na różnego rodzaju forach zrzeszających osoby chore na bezsenność).

Pzizz oferuje swoim użytkownikom trzy swego rodzaju profile: Energizer, Meditation i Sleep. Ten pierwszy przeznaczony jest dla osób, które chcą jedynie zdrzemnąć się na kilka minut. O drugim pisać chyba wiele nie trzeba, gdyż sama nazwa wskazuje na to do jakiej formy relaksu przeznaczony jest ten profil. Trzeci (to właśnie o nim piszemy w tym wpisie) natomiast to idealne rozwiązanie dla ludzi chcących zapaść w długi, a zarazem głęboki, sen.

Co bardzo ważne, każde włączenie programu jest jednoznaczne z wysłuchaniem zupełnie innej ścieżki dźwiękowej, co sprawia, że dźwięki w Pzizz nie nudzą się.

Niestety, aplikacja w AppStore jest dość droga, gdyż kosztuje prawie 6 dolarów, a to – według nas – dość wygórowana cena jak na program generujący kilka dźwięków.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button