Pyro Jump – zakochany płomyk

Nowość, jaka zagościła w AppStore, musi znaleźć się również na łamach AppsBlog.pl. Pyro Jump to fantastyczna wręcz produkcja, która umożliwia graczowi wcielenie się w postać iskierki ognia, która ma jedno marzenie – spalić papierową księżniczkę, którą babcia złożyła dla swojej wnuczki. Ktoś tu chyba pali się do roboty!

Możecie być pewni, że już po pierwszym etapie będziecie zakochani w Pyro Jump. Głównym bohaterem aplikacji jest płomyk. Tenże płomyk palił się godnie na świecy, kiedy babcia składała z papieru dziwną i kolorową postać. Kiedy okazało się, że tworem jest piękna księżniczka, płomyk zakochał się i postanowił okazać swą miłość księżniczce.

Jak możecie się domyślić, miłość ognia do kartki jest dość toksyczna. Nasz bohater nie daje za wygraną i robi wszystko, aby ,,dopaść” swoją miłość. W jaki sposób to robi? Filmik przedstawiający poczynania naszego kolegi z zaprzyjaźnionego portalu AndroidWeb możecie zobaczyć pod tym linkiem. Ja postaram się przybliżyć Wam podstawowe zasady gry.

Przede wszystkim Waszym celem jest księżniczka. Choćby się paliło (ok – pali się) i waliło, musicie za wszelką cenę do niej dotrzeć. Płomyczek ma możliwości przyczepiania się do drewniany kółek, które kręcą się na planszy w różne strony. W momencie, w którym stwierdzicie, że warto zmienić obiekt, dotykacie ekranu, a Wasz podopieczny wykonuje skok.

Jeżeli Wam się powiedzie, będziecie mieć okazję spotkać się z takimi przeszkadzajkami jak koła zębate, kierunkowe trampoliny, bądź inne obiekty, dzięki którym życie płomyczka będzie zagrożone.

Poza drewnianymi kółkami, będziecie mieć okazję ślizgać się po koronkowym stoliku i innych przeszkodach. Po drodze warto zbierać dodatkowe płomyki, które na koniec etapu zwiększą Wasz wynik punktowy, przez co z większym zapasem ognia przejdziecie do kolejnego levelu.

Na końcu etapu zawsze skaczecie na księżniczkę, którą rozpływa się w ogniu. Nie wiem, czy jest zachwycona taką formą okazywania miłości, jednak jestem pewna, że Wy będziecie wręcz uradowani możliwością gry w takie cudo.

Pobierz Pyro Jump za darmo w AppStore i Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button