DarmoweGry na iOSiOS

Push Panic! – nie daj się wyprowadzić z równowagi

Push Panic! to kolejna nowość, jaka zagościła w AppStore w dniu dzisiejszym – gra jest specyficzna i wymaga od nas dużego skupienia. Polecam zażycie walium przed rozpoczęciem rozgrywki, w celu zabezpieczenia swoich nerwów. Gotowi na walkę z czasem?

Zastanawiacie się zapewne jakie jest zadanie gracza w tej aplikacji… Zacznijmy od samego początku. Do wyboru mamy 4 tryby gry: Classic Panic, Score Panic, Color Panic, oraz Time Panic. W pierwszym naszym celem jest zbijanie kolorowych kwadracików w taki sposób, aby spadające obiekty z góry nie przekroczyły linii na ekranie.

Drugi tryb to niekończąca się zabawa na punkty. Naszym celem jest pobicie własnych rekordów. Trzecia opcja to zbijanie klocków w tym samym kolorze – na ekranie zawsze widoczne są kolory, które należy w danym momencie uderzyć.

Czwarty tryb jest dla prawdziwych hardcorów. Jeżeli nie boicie się gry pod presją czasu… proszę bardzo! Macie 180 sekund na to, aby zbić jak największą ilość klocków. Podołacie? Ja osobiście się poddaję.

Produkcja charakteryzuje się prostą, lecz ładną grafiką i niemęczącymi efektami dźwiękowymi. Kolejna gierka z kategorii kibelkowych, która powinna być zawsze pod ręką.

Jak widzicie wyżej – w grze macie szansę na wykonywanie combosów. Najlepiej robić to za pomocą opcji multitouch. Cztery palce na ekran i jedziemy! Im większą ilość punktów uda Wam się uzyskać, tym wyżej Wasze imię będzie w rankingu.

Każdy fan gier z kategorii ,,dopasuj 3″ powinien być zachwycony opisywaną aplikacją. To co prawda coś innego, ale sprowadza się do prostych zasad i niewygórowanych oczekiwań w stosunku do oprawy audiowizualnej.

Pobierz grę za darmo w AppStore.

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Sterowanie

Super!

Jeżeli uważacie, że jesteście odporni na grę pod presją czasu, powinniście koniecznie sprawdzić się w tej aplikacji. Przekonacie się o tym, że nawet pozornie prosta gierka potrafi porządnie namieszać w głowie.

Tagi

Podobne

Back to top button
Close