Punch Hero – każdy może, prawda, poboksować…

Boksować w jakimś tam stopniu umie każdy, lecz tylko nielicznym udaje się zajść w bokserskiej karierze naprawdę wysoko. Jak będzie w przypadku Twojej wirtualnej przygody z boksem? Dowiesz się tego, grając w Punch Hero.

Punch Hero to jedna z nielicznych gier w Google Play i AppStore, która umożliwia nam wcielenie się w boksera i toczenie pojedynków w ringu. Fani dyscypliny Tomasza Adamka czy braci Kliczko powinni więc  z całą pewnością zainteresować się opisywaną tutaj produkcją. Szczególnie, że można ją sobie pobrać na smartfona zupełnie za darmo.

W bokserskiej produkcji studia Gamevil, jak w życiu, nie dostajemy na samym początku kariery szansy sprawdzenia swoich umiejętności w starciach z najlepszymi pięściarzami świata. Musimy za to w tym etapie gry mierzyć się z amatorami, których eliminowanie może być dopiero naszym biletem do upragnionej ligi zawodowej, gdzie czekają na nas duże pieniądze i prawdziwe sławy.

Walka w Punch Hero nie opiera się jedynie na zadawaniu ciosów. Zaletą tej gry jest przede wszystkim fakt, iż wymaga ona od nas nieco taktycznego podejścia. Nie pokonamy więc w niej każdego przeciwnika w taki sam sposób – trzeba kombinować i wymyślać różnego rodzaju „pułapki”, by zaskoczyć rywala w ringu i posłać go jak najprędzej na deski.

Mimo że warto w grze starać się jak najwięcej wygrywać, dostajemy w niej honorarium za pojedynek bez względu na to, jakim zakończy on się rezultatem. Oczywiście, jeśli wygramy,  pieniędzy otrzymamy więcej, co dla nikogo nie powinno być większym zaskoczeniem. Co możemy zrobić  z otrzymaną, wirtualną gotówką? Zainwestować ją, rzecz jasna, w sterowaną przez nas postać, tak aby stała się ona jeszcze silniejsza i była solidnie postrzegana w bokserskim świecie.

Ciekawym dodatkiem urozmaicającym rozgrywkę w Punch Hero są achievementy, których zdobywanie przydaje się, gdy zwykła walka w wirtualnym ringu przestaje nas bawić. Niestety, gra posiada też swoje wady. Przede wszystkim, nie wygląda ciekawie pod względem graficznym. Dostępne są też w niej mikropłatności, czego nie uznacie pewnie za dobrą wiadomość.

Bokserską produkcję Gamevil znajdziecie w Google Play i AppStore. Naszym zdaniem, pobrać ją powinien każdy sportów walki.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button