Przewodnik Magdy Gessler – gdzie smacznie zjeść i się przespać wg Magdy Gessler

Jeżeli ufacie gustowi smakowemu Pani Magdy, która często porównuje jedzenie do kulturalnie mówiąc ,,kupy”, pobierzcie na swoje smartfony Przewodnik Magdy Gessler od Axel Springer Polska. Aplikacja dostępna jest zarówno na urządzenia z Androidem i iOS-em. Znajdziecie w niej listę 101 najlepszych knajp i hoteli w naszym kraju.

Wygląd narzędzia jest całkiem ładny, gdyby nie mapa, która zacina się jak szalona i nie wskazuje wszystkich okolicznych punktów wymienionych w apce. Przewodnik Magdy Gessler podzielony jest na dwie zakładki. W jednej znajdziemy restauracje, w drugiej natomiast odpalimy mapę.

W restauracjach odkryjemy kolejny podział – tym razem regionalny/wojewódzki. Po wejściu w wybrany przez nas rejon, ukaże nam się mniej lub bardziej rozwinięta lista propozycji.

I tutaj zaczyna się zabawa. W darmowej wersji aplikacji możemy zobaczyć nazwę, adres knajpy oraz komentarze (mniejsza o to, że póki co żadna restauracja nie ma opinii). Dla posiadaczy konta premium przygotowano galerię dla każdego miejsca, oraz specjalistyczny opis zawierający szczegóły dotyczące kuchni.

Cóż … chciałoby się powiedzieć ,,oddaj piniondza”! Naprawdę moja ocena aplikacji nie jest związana w żaden sposób z lubieniem bądź nielubieniem pani Magdy – prawda jest taka, że jeżeli chcecie dobrze zjeść, czy poczytać cokolwiek na temat jakiegoś bistro, lepiej polegać na opiniach internautów, którzy bez cenzury opiszą swoje doświadczenia.

Jeśli lubicie ,,Kuchenne Rewolucje” i wszędobylską postać pani Gessler, pobierzcie i cieszcie się. Zanim jednak oddacie się przyjemności buszowania po knajpach, wykupcie pełną wersję apki (około 4 dolarów).

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button