Przewodnik Euro 2012 – aplikacja dla każdego kibica

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że już mniej niż sto dni dzieli nas od meczu inauguracyjnego Mistrzostw Europy 2012, które odbędą się na stadionach w Polsce i na Ukrainie. Dla tych, co już teraz chcą nieco więcej dowiedzieć się o zbliżającej się wielkimi krokami piłkarskiej imprezie, przygotowano przydatną aplikację „Przewodnik Euro 2012”, czyli niezbędnik dla każdego kibica reprezentacji.

Gdy uruchomiliśmy opisywany w tym wpisie program po raz pierwszy, nie do końca przypadł nam do gustu jego wygląd. Czarne tło zastosowane w „Przewodniku” wcale nie prezentuje się dobrze, jednak dość szybko da się do niego przywyknąć i skupić się jedynie na elementach zdecydowanie ważniejszych od wrażeń czysto estetycznych.

Menu główne „Przewodnika Euro 2012” składa się z pięciu zakładek. Do wyboru mamy takie działy, jak: mecze, miejsca, sędziowie, drużyny oraz zwycięzcy ME.

Zacznijmy od opisu zakładki „Mecze”. Jak nietrudno się domyślić, można w niej znaleźć terminarz spotkań w ramach zbliżających się mistrzostw Europy. Wprawdzie informacji nie jest wiele, lecz są one w zupełności wystarczające dla przeciętnego kibica reprezentacji danego kraju.

Dział „Miejsca” to bardzo dobra opcja dla tych wszystkich, co chcą nieco więcej dowiedzieć się na temat stadionów, na których będą rozgrywane mecze podczas Euro 2012. Poza podstawowymi danymi obiektów, otrzymujemy również możliwość sprawdzenia umiejscowienia areny na mapie Polski bądź Ukrainy.

Podobnie jak w przypadku pierwszych dwóch zakładek, również i o „Drużynach” nie trzeba wiele pisać. Jest to po prostu opcja umożliwiająca nam na zapoznanie się z informacjami dotyczącymi wszystkich szesnastu finalistów Euro 2012.

Jeśli chodzi o dział „Sędziowie”, to znajdziemy w nim nazwiska arbitrów, którzy będą sędziować spotkania w ramach zbliżających się mistrzostw Starego Kontynentu.

Niewiele pisać też trzeba o zakładce „Zwycięzcy”, w której istnieje możliwość sprawdzenia dotychczasowych zdobywców tytułu najlepszej piłkarskiej ekipy w Europie.

Przewodnik Euro 2012 dostępny jest w Android Markecie zupełnie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button