Pozostałe

Poznaj nowych muzyków z aplikacją Band of the Day

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji Angelika porównała programy dla systemu iOS do nakładania napisów na obrazki. Oprócz tego opowiedziała o Band of the Day – aplikacji, dzięki której codziennie możemy poznawać nowe zespoły i ich piosenki oraz Camera360 Ultimate – programie do robienia i edytowania zdjęć.

Band of the Day to darmowa aplikacja, w której znajdziemy specjalny kalendarz. Każdy dzień, to szansa na poznanie nowych artystów. Z poziomu programu posłuchamy ich piosenek, jak również przeczytamy nieco więcej informacji o nich i ich utworach.

Sequence 03

Z kolei Camera 360 Ultimate to jedna z najpopularniejszych aplikacji do robienia i edytowania zdjęć. Jest dostępna dla systemów Android, iOS i Windows Phone. Została pobrana przez ponad 100 milionów użytkowników na całym świecie. Do tego jest bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze.

W pojedynku spotkały się natomiast programy do nakładania napisów na obrazki. Oba – Path on i Patext – zapowiadają się bardzo ciekawie, gdyż umożliwiają nam samodzielne wyznaczanie ścieżek, na których pojawią się napisy.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close