Poznaj nowych muzyków z aplikacją Band of the Day

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji Angelika porównała programy dla systemu iOS do nakładania napisów na obrazki. Oprócz tego opowiedziała o Band of the Day – aplikacji, dzięki której codziennie możemy poznawać nowe zespoły i ich piosenki oraz Camera360 Ultimate – programie do robienia i edytowania zdjęć.

Band of the Day to darmowa aplikacja, w której znajdziemy specjalny kalendarz. Każdy dzień, to szansa na poznanie nowych artystów. Z poziomu programu posłuchamy ich piosenek, jak również przeczytamy nieco więcej informacji o nich i ich utworach.

Sequence 03

Z kolei Camera 360 Ultimate to jedna z najpopularniejszych aplikacji do robienia i edytowania zdjęć. Jest dostępna dla systemów Android, iOS i Windows Phone. Została pobrana przez ponad 100 milionów użytkowników na całym świecie. Do tego jest bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze.

W pojedynku spotkały się natomiast programy do nakładania napisów na obrazki. Oba – Path on i Patext – zapowiadają się bardzo ciekawie, gdyż umożliwiają nam samodzielne wyznaczanie ścieżek, na których pojawią się napisy.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button