POTATO PANIC – runner z ziemniakiem w roli głównej

Potato Panic to standardowa gra ,,kibelkowa”, która urzeka nas mimiką twarzy głównego bohatera – pana ziemniaka. Naszym zadaniem jest sterowanie jajowatym kartoflem na bieżni. Musimy unikać spotkania z tarkami, ostrzami i szczypcami, aby nasz przyjaciel nie został rozczłonkowany na dziesiątki części – zależy nam na tym, aby przez cały czas był w jednym kawałku.

Jak to zwykle bywa w runnerach, zaczynamy od zerowego poziomi i biegniemy tak daleko, jak tylko jesteśmy w stanie. Nie mamy szansy na rywalizację ze znajomymi – możemy jedynie bić swoje rekordy i poprawiać czas. Pomimo tego, że rywalizujemy sami ze sobą, gra jest niesamowicie wciągająca ze względu na to, że od samego początku nie jest prosta.

Po drodze do ,,mety” spotykamy inne uciekające warzywa – ziemniaki, pory, brukselki – staramy się unikać wchodzenia im w drogę ze względu na opóźnienie biegu naszego bohatera. Co kilka wirtualnych metrów mamy szansę na zbieranie monet – są bardzo przydatne w momencie, gdy chcemy zakupić jakieś extra-moce jak na przykład speed, czy niezniszczalność. Do wyboru w sklepie gracza jest wiele dodatkowych opcji, które umożliwiają przeżycie wielu leveli, bez przykrych sytuacji.

Apka zachwyca i efektami dźwiękowymi i wizualnymi. Jest taka…prosta i przyjemna w obsłudze. Dlatego właśnie nazwaliśmy Potato Panic grą kibelkową  :) Polecamy.

Pobierz Potato Panic za darmo w AppStore już teraz.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button