Pool Pro Online 3 – trójwymiarowy bilard na smartfony

Na łamach naszego blogu pojawił się już kiedyś opis gry bilardowej dostępnej dla użytkowników smartfonów. Przeglądając jednak ostatnio sklep internetowy firmy Google natrafiliśmy na bardzo interesującą propozycję dla wszystkich fanów sportu wymyślonego już w XV wieku naszej ery. Pool Pro Online 3 jest trójwymiarowym symulatorem bilardu, który bez wątpienia zasługuje na opis w AppsBlog.pl. Zachęcamy więc do lektury naszego wpisu i pobierania recenzowanej produkcji.

Jeszcze jakiś czas temu stół bilardowy był dostępny jedynie w niektórych lokalach. Obecnie jednak jest zupełnie inaczej i tak naprawdę w każdym dowolnym miejscu można rozegrać małą partyjkę popularnego – szczególnie na Wyspach Brytyjskich – sportu.

A skoro istnieje możliwość zainstalowania gry bilardowej na naszym telefonie, to dlaczego nie wybrać produkcji trójwymiarowej, która charakteryzuje się wyższym realizmem od swoich dwuwymiarowych konkurentów?

Opisywana w tym wpisie produkcja, którą w sieci znaleźć można pod nazwą Pool Pro Online 3, to bardzo ładnie prezentująca się aplikacja, która powinna spodobać się każdemu fanowi bilarda.

Do głównych cech produktu studia Namco Networks należy bez wątpienia możliwość gry w dwóch trybach – Single Player i Multiplayer. Co bardzo ważne, ten druga opcja nie tylko pozwala nam rozegrać partyjkę ze znajomym na jednym urządzeniu, lecz również za pomocą dwóch oddzielnych telefonów. Szczególnie ta druga opcja powinna spodobać się fanom gry sieciowej, która nieraz potrafi uratować życie na nudnym wykładzie czy w galerii handlowej na zakupach z drugą połówką.

Jeśli chodzi o inne zalety Pool Pro Online 3, to zapewne musimy również wspomnieć o dość dobrej oprawie graficznej oraz pasujących do klimatu gry efektów dźwiękowych.

Warto też napisać o tym, że autorzy gry opisywanej w tym wpisie pomyśleli również o początkujących fanach bilarda i właśnie specjalnie dla nich przygotowali tutorial pozwalający na nauczenie się podstawowych zasad gry oraz oswojenie się ze sterowaniem zastosowanym w produkcji.

Pool Pro Online 3 można pobrać z Google Play oraz AppStore. Gra dostępna jest w wersji darmowej oraz płatnej.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button