Pomocnik Wędkarza – dla każdego, kto lubi łowić ryby

W Google Play pojawiła się jakiś czas temu polska aplikacja zatytułowana „Pomocnik Wędkarza”. O tym, jakie ciekawe funkcje oferuje oraz czy w ogóle może przydać się miłośnikowi wędkarstwa, postaramy się Wam napisać właśnie w tym wpisie.

Pomocnik Wędkarza został stworzony przez jednego programistę – Piotra Grzelka. Nie jest to więc aplikacja stworzona przez profesjonalne studio, co oznacza, że nie można spodziewać się po niej czegoś nadzwyczajnego. Niemniej jednak, jest – naszym zdaniem – godna uwagi, z racji tego, iż znaleźć w niej można kilka ciekawych funkcji, które mogą być dosyć pomocne dla każdego, kto lubi od czasu do czasu powędkować.

Opisywane przez nas narzędzie nie robi wrażenia pod względem estetycznym. Interfejs programu nie zachęca do korzystania z niego, a obrazki zamieszczone w zakładce Atlas Ryb (o którym więcej powiemy za chwilę) nie są najwyższej jakości. Warto sobie jednak zadać pytanie, czy przeciętnemu wędkarzowi potrzebna jest w aplikacji ładna oprawa graficzna. Według nas, niekoniecznie, choć wszystko to zależy od indywidualnego podejścia do tematu.

Pomocnik oferuje nam cztery zakładki, z których wyróżnić należy przede wszystkim dwie – Dziennik Połowów i wspomniany przez nas wyżej Atlas Ryb. W tej drugiej zakładce, jak się zapewne domyślacie, znaleźć można informacje o rybach, jakie można złowić w naszym kraju. Dzięki tej funkcji osoba wędkująca amatorsko jest w stanie w bardzo szybki sposób dowiedzieć się czegoś więcej o gatunku, który właśnie udało jej się złowić.

Ciekawym pomysłem jest Dziennik Połowów. Pozwala on nam na zapisywanie danych dotyczących naszych ostatnich wypraw wędkarskich. Poza informacjami o pogodzie czy stanie wody, możemy w nim tworzyć też własne notatki, co z pewnością zostanie docenione przez niejedną osobę.

Na koniec warto jeszcze napisać o dostępnym w aplikacji regulaminie połowu ryb, w którym każdy wędkarz może znaleźć kilka bardzo przydatnych dla siebie informacji.

Pomocnik Wędkarza dostępny jest w Google Play. Pobrać go można za darmo. Warto? Jeżeli lubicie wędkować, na pewno powinniście wypróbować jego możliwości.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button