Polska Android – wszystko, co dobre i nasze, czyli polskie

Choć Polacy nie we wszystkich kategoriach błyszczą i mogą pochwalić się sporymi sukcesami na arenie międzynarodowej, aplikacje stworzone przez naszych rodaków zazwyczaj prezentują się naprawdę bardzo dobrze i mają prawo być szanowane dosłownie na całym świecie. Jeżeli nie do końca jesteście przekonani co do naszej teorii, być może powinniście przejrzeć program „Polska Android”, który jest swego rodzaju sklepem z tylko i wyłącznie polskimi, mobilnymi produktami.

Przyznamy się szczerze, że gdy po raz pierwszy zobaczyliśmy program z tego wpisu i jego wygląd „wewnętrzny”, trochę się przeraziliśmy. „Polska Android” został bowiem wyposażony w czarne, raczej nie za specjalnie wyglądające, tło, które może nieco przeszkadzać tym, co lubią korzystać z aplikacji na najwyższym poziomie wizualnym. Na szczęście, poza samym wyglądem aplikacji do niczego więcej w opisywanym przez nas narzędziu nie możemy się przyczepić.

W sumie do dyspozycji użytkowników „Polska Android” zostały oddane trzy główne zakładki (Aplikacje, Ulubione i Ustawienia). Choć w pewnym stopniu każda z nich jest w ważna, zajmiemy się w tym wpisie tylko- naszym zdaniem – najważniejszą, a więc tą, w której możemy przeglądać wszystkie polskie aplikacje zamieszczone w Google Play.

Jeśli chodzi o wyszukiwanie programów i gier w programie, to najbardziej bez wątpienia spodobała nam się opcja umożliwiająca pobieranie gier i programów na podstawie miast, których one dotyczą. W jaki sposób to działa? Jeśli, na przykład, naciśniemy Kraków możemy nie tylko znaleźć mobilny przewodnik po mieście, lecz również znaleźć kilka tapet i aplikacji dedykowanych krakowskim klubom sportowym. Wprawdzie sposób dość prosty, ale niekiedy bardzo ułatwiający życie.

Warto wspomnieć także o tym, że samo przeglądanie opisów i ilości pobierań jest bardzo wygodne, dzięki czemu nikt z Was nie powinien mieć problemów z wybraniem idealnego narzędzia mobilnego wyprodukowanego w Polsce.

Ogólnie rzecz biorąc, na pewno warto się zainteresować „Polska Android”, jeśli lubi się wspierać polskich producentów. Szczególnie, że program można pobrać z Google Play zupełnie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button