Planeta FM – słuchaj Planety na swoim telefonie

Jesteś fanem radia Planeta FM? Chciałbyś słuchać swojej ulubionej rozgłośni radiowej dosłownie w każdym miejscu, w którym jesteś? Jeżeli odpowiedziałeś na nasze pytania twierdząco, to z pewnością spodoba Ci się aplikacja opisywana w tym wpisie, która pozwala słuchać Planety na telefonach wyposażonych w system Android oraz iOS.

O gustach się nie dyskutuje, tak więc nie zamierzamy w tym wpisie poruszać żadnych kwestii dotyczących muzyki puszczanej na antenie Planety FM. Zajmiemy się więc tylko i wyłącznie przedstawieniem głównych cech aplikacji, a Wy już sami zdecydujecie, czy zainstalujecie ją na swoim urządzeniu, czy też nie.

Zacznijmy od czegoś, czego raczej mało kto spodziewa się po programie popularnej stacji radiowej. Otóż w aplikacji Planeta FM istnieje możliwość przeczytania wiadomości ze sporej ilości kategorii. Wprawdzie nie polecilibyśmy opisywanego w tym wpisie narzędzia jako główne źródło informacji, lecz na pewno funkcję newsów możemy zaliczyć do atutów programu od Eurozet.

To, co szczególnie spodobało nam się podczas testów opisywanej aplikacji, to bez wątpienia funkcja przypomnień. Dzięki niej możemy ustawić specjalny alarm, który poinformuje nas o tym, że na antenie radiowej będzie za chwilę można usłyszeć jeden z naszych ulubionych utworów (listę „Ulubione” jesteśmy w stanie w każdej chwili modyfikować i dostosowywać do własnych potrzeb).

Choć do komentarzy w Google Play zazwyczaj podchodzimy z dużym dystansem, tym razem musimy w pełni zgodzić się z wszystkimi Androidowcami, którzy narzekają na słabą jakość dźwięku utworów na antenie Planety. Różnego rodzaju szumy występujące w trakcie słuchania jakiejś audycji naprawdę potrafią denerwować, szczególnie tych najwrażliwszych słuchaczy.

Poza wspomnianymi już niechcianymi szumami, większych zastrzeżeń do opisywanej w tym wpisie aplikacji mieć nie możemy. Wszystko działa raczej zgodnie z przewidywaniami, dlatego z czystym sumieniem możemy aplikację Planeta FM polecić wszystkim fanom tej rozgłośni.

Program można pobrać zupełnie za darmo z Google Play oraz AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button