Pizza Master – poradzisz sobie w roli pizzermana?

Będąc w pizzerii niejednokrotnie patrzyliście pewnie na to, jak przyrządza się pizzę, którą przyjdzie Wam skonsumować. Jeżeli zawsze zastanawialiście się, jak to jest być tzw. pizzamanem oraz czy jest to ciężkie zajęcie, powinniście zainteresować się grą Pizza Master, którą ostatnio znaleźliśmy w Google Play i postanowiliśmy ją – specjalnie dla Was – przetestować.

W Pizza Master zadanie gracza polega na przygotowywaniu  pizz dla klientów odwiedzających wirtualną pizzerię. Niestety, w produkcji z tego wpisu nie przyjdzie nam efektownie kręcić ciastem (a szkoda ;)), ale będziemy za to musieli popisać się przede wszystkim – co może wydawać się nieco dziwne – dobrą pamięcią.

Rozgrywka w produkcie mobilnym Yaksherin wygląda następująco: jako gracze, zajmujemy miejsce pizzermana, a do naszych obowiązków należy przyrządzanie pizz, na jakie w danym momencie mają ochotę klienci.

Żeby było trudniej, osoby, które odwiedzają pizzerię nie mówią nam, że chcą np. „Pizzę z salami”, lecz podają  konkretnymi nazwami z menu. Musimy zatem wiedzieć, co dodajemy do danej pizzy. Początkowo wydaje się to bardzo trudne, ale z biegiem czasu dochodzi się do wprawy. Oczywiście, w każdym momencie skorzystać można ze specjalnej książki kucharskiej. Nie można jednak robić tego zbyt często, szczególnie jeśli na zamówienie czeka spore grono ludzi.

Kiedy następuje koniec gry w Pizza Master? Odpowiedź jest prosta: wtedy, gdy nie osiągniemy celu wyznaczonego na konkretny poziom (w pierwszym levelu trzeba wykonać pizze za minimum 10$).

Z racji tego, że zdobywamy w opisywanej grze swego rodzaju punkty, dostępna jest w niej też klasyfikacja, w której można porównać osiągane przez siebie wyniki z tymi, jakie udało się zdobyć graczom z całego świata. Nie patrzcie jednak na pierwszych 10 miejsc, ponieważ możecie się tym nieźle zdołować ;).

Jak widzicie na screenach, Pizza Master nie należy do najładniej wyglądających produkcji. Mimo to, możemy polecić ją tym (do pobrania za darmo z Google Play), którzy lubią różnego rodzaju gry kucharskie i zawsze chcieli sprawdzić się w roli osoby tworzącej pizzę.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button