Pixel Press Floors – Createrria doczekała się konkurencji

Jeżeli swego czasu grywaliście w Createrrię (bądź może do tej pory towarzyszy Wam w codziennych chwilach przygnębienia), z pewnością zainteresujecie się Pixel Press Floors. Aplikacja studia Pixel Press Technology to platforówka i kreator leveli w jednym (podobnie zresztą jak wspomniane działo Incuvo.

 

W produkcji z tego wpisu znajdziemy wiele ciekawych opcji. Niestety – z pełnej oferty mogą korzystać póki co jedynie posiadacze iPad’ów. Na iPhone’y co prawda można grę pobrać, lecz tryb tworzenia własnych poziomów nie jest jeszcze dostępny. Pozostaje nam przechodzić te plansze, które zostały już stworzone przez innych użytkowników.

Jeśli myślicie, że wobec braku kreatora gra nie jest warta pobrania, bardzo się mylicie. Wielką przyjemność sprawia przechodzenie poziomów, które zostały wykonane przez pikselową społeczność. W zakładkach możemy wybrać losowe, najpopularniejsze, najwyżej oceniane i inne. Nie ma nic piękniejszego, niż przejście levelu, który ktoś oznaczył jako bardzo ciężki.

Graficznie produkcja prezentuje się wyśmienicie. Na myśl od razu przychodzą i pierwsze platformówki, w które grałam jako dziecko. Jeżeli podobnie jak ja, lubicie tego typu oprawę wizualną, pobierajcie.

W każdym z poziomów mamy do dyspozycji 3 życia. Jedna skucha powoduje rozpoczęcie planszy na nowo, bez wyrzucania nas do menu. W trakcie zabawy zbieramy monety. Przydają się one później podczas gry. Jeżeli któryś level wyjątkowo nam się spodoba, możemy go dodać do ulubionych i zaglądać do niego w każdej wolnej chwili.

Item not available.
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close