Pixel Gun 3D – strzelanka dla fanów pikselowych produkcji

Jeżeli przepadacie za retro grami, z pewnością zainteresuje Wam Pixel Gun 3D – aplikacja Alex Krasnov, w której przenosimy się do świata pełnego pikseli. Głównym bohaterem musi być postać, która pasuje do otoczenia. Wcielamy się więc w rolę wypikselowanego mężczyzny, który wkracza na arenę walki wraz ze swoim kwadratowym glockiem.

W tutorialu dowiecie się wszystkiego czego potrzeba, aby zacząć zabawę. Wybierzcie platformę, na której będziecie się poruszać, dobierzcie odpowiedni tryb: kampania, bądź survival, a następnie oddajcie się przyjemności.

Do tej pory nie byłam zwolenniczką produkcji pokroju Minecraft. Muszę przyznać, że chyba właśnie odkryłam w swojej głowie sympatię go tego typu gier. W Pixel Gun 3D mogę grać godzinami. A wszystko zaczęło się od … strzelnicy!

Pierwszym wyzwaniem jest pokonanie kilku nieuzbrojonych przeciwników po drugiej stronie muru. Po zebraniu wszystkich fantów, kierujemy się w okolice wrogą. Sterujemy, dotykając prawej, bądź lewej strony ekranu, co jakiś czas przeładowując magazynek.

Jeden strzał nie zawsze powala przeciwnika, więc należy mieć wroga na celowniku przez kilka sekund, aż nie zamieni się w kupkę pikselowych klocków. Kiedy uda nam się zdobyć odpowiednią ilość pieniędzy, warto odwiedzić sklep dla gracza, w którym można kupić nową broń, oraz systematycznie ją ulepszać. Mając tak porządny arsenał, możemy wybrać się w każde, nawet najniebezpieczniejsze miejsce.

Z pewnością spotkacie się z różnymi rodzajami przeciwników. Niektórzy będą po prostu zbiorem klocków, inni natomiast poza pikselowym cielskiem, będą posiadać broń. Musicie uważać, ponieważ możecie zostać najnormalniej w świecie zabici.

Podczas gry czułam się jak w jakiejś bajce Lego. Oprawa graficzna jest bardzo realistyczna. Dźwięki z głośników wprawiają nas w bojowy nastrój i z pewnością pomagają w świetnym wczuciu się w całą zabawę. Polecam wszystkim!

icon
PIXEL GUN 3DCubic Games LtdGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button