Pic2Comic – komiksowe fotki

Pic2Comic  to bardzo przyjemne narzędzie, dzięki któremu będziecie w stanie przerobić nawet najbardziej ponure zdjęcie w komiksowe cudo. Aplikacja wygląda bardzo ładnie a jej obsługa jest niezwykle intuicyjna, przez co korzystanie z niej jest samą przyjemnością.

Pic2Comic to nowość jaka pojawiła się w iOS-owskim sklepie czwartkowym wieczorem. Jakie posiada możliwości i co można dzięki niej zdziałać? O tym poczytacie poniżej.

Aplikacja umożliwia wybranie zdjęcia z galerii, bądź zrobienia go w danej chwili. Kiedy fotka będzie na swoim miejscu, przyjdzie nam ją odpowiednio przygotować, przycinając ją odpowiednio i ustawiając w wybranej pozycji. Kolejne kroki to już transformacja zwykłego focisza w komiks.

Próbowałam swoich sił zarówno za zdjęciach przedstawiających przyrodę, jak również zwierzęta, czy ludzi. Narzędzia sprawdza się w każdym przypadku. Ręcznie dobieramy sobie ostrość poszczególnych filtrów, decydujemy o grubości kreski i o tym jak bardzo powinna być wyraźna.

Bardzo fajną opcją jest możliwość modyfikowania poszczególnych punktów. Z jej pomocą jesteśmy w stanie stworzyć karykaturę, bądź dodać/ująć sobie tu i ówdzie. Własnie ta funkcja z pewności spodoba się kobitkom :)

Apka z całą pewnością spodoba się dzieciom i osobom lubiącym kombinować przy zdjęciach. Jeśli często dodajecie fotki na fejsa, czy tłita, narzędzie od Tag2Me z całą pewnością się sprawdzi. Porównując jego możliwości do znanych mi edytorów stwierdzam, że lepiej pobrać darmowe cacuszko o nazwie Pic2Comic, niż wydawać kilkanaście złotych na płatne aplikacje o podobnych możliwościach. Polecam!

icon
Clip2Comic: Photo to CartoonDigital Masterpieces GmbHPhoto & VideoBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button