Phooter 2 – odkrywaj świat z polską aplikacją na iOS-a i Androida

Przed Wami najnowsza, druga część polskiej produkcji na iOS-a oraz Androida. Dzięki niej odkryjesz świat, poznasz kulturę i architekturę różnych miejsc na całym świecie oraz będziesz mógł udowodnić w rywalizacji ze znajomymi, że jesteś od nich lepszym globtroterem. Przedstawiamy Wam Phootera 2, najmłodsze dziecko Jazzy Innovations.

Phooter to bez wątpienia jedna z najbardziej unikalnych aplikacji dostępnych obecnie w Android Markecie. Nie jest to bowiem kolejna prosta gra, a bardzo ciekawa i – co bardzo ważne – wciągająca rozrywka, która pozwoli Ci rywalizować z innymi i odkrywać wiele wspaniałych miejsc z wszystkich kontynentów naszej planety.

Ogólne zasady gry są nadzwyczaj proste: w trakcie jednej rozgrywki, która trwa minutę, gracz ogląda pięć zdjęć przedstawiających  miejsca charakterystyczne dla danego państwa. Naszym zadaniem jest odgadnięcie, gdzie dane zdjęcie zostało zrobione i zaznaczenie tego miejsca na mapie.

Fotografie dostępne w aplikacji pobierane są z popularnego serwisu Flickr. Pierwsza, dostępna w grze kategoria to stolice państw. W tej kategorii może zostać mistrzem każdy, potrzebna jest jednak spora wiedza na temat wielu stolic państw z  całego świata (jeśli wiesz, w której stolicy zobaczyć można czerwoną budkę telefoniczną, która stolica słynie z produkcji cygar, bądź – przy odrobinie szczęścia – wiesz gdzie dokładnie znajduje się wieża Eiffela – spróbuj swoich sił!)

Oczywiście stolice świata  to nie jedyna kategoria dostępna w polskiej aplikacji. Inne typy rozgrywki odblokowują się w miarę zdobywania przez nas punktów do światowego rankingu.

Phooter 2 jest bezpłatny dla użytkowników Androida. Można go ściągnąć z Android Marketu. Natomiast użytkownicy systemu iOS, chcąc pobrać tę aplikację muszą wejść do AppStore  i zapłacić 1,59 €.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button