PES 2012 – gra dla każdego prawdziwego fana piłki nożnej

Gier z serii Pro Evolution Soccer nie trzeba z pewnością zbytnio przedstawiać żadnemu fanowi piłki nożnej. Dla tych, co z popularnym PES-em wręcz nie potrafią się rozstać, firma Konami przygotowuje od kilku lat wersję na urządzenia mobilne. Dzisiaj mamy przyjemność przedstawić Wam najnowszą edycję Pro Evolution Soccer.

PES 2012 na pierwszy rzut oka nie różni się wiele od ubiegłorocznej wersji. Gdy jednak zaczniemy się w niego  nieco „zagłębiać”, bez wątpienia stwierdzimy, że posiada jednak kilka zalet, którymi wersja z 2011 roku nie mogła się pochwalić.

Do największych plusów PES-a zaliczyć należy oprawę graficzną. Została ona bowiem przygotowana bardzo solidnie i starannie, co widać  chociażby na samych screenach z gry. Dzięki świetnie zastosowanemu trójwymiarowi gra w  najnowszą wersję Pro Evolution Soccera jest więc niezwykle przyjemna i zapewnia nam rozrywkę na wiele godzin.

W PES-ie 2012 mamy do wyboru kilka trybów gry. Poza tymi standardowymi, jak na przykład Pojedynczy Mecz, Konami zdecydowało udostępnić użytkownikom grę w rozgrywkach pucharowych i ligowych. Najciekawszą opcją jest jednak „Wyzwanie”, w którym gramy określoną liczbę meczów, za które (w przypadku zwycięstwa) otrzymujemy pieniądze.

Mimo że PES posiada licencję UEFA na rozgrywki Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej, gracze korzystający z produkcji Konami nie będą mogli grać tak popularnymi drużynami jak Manchester United czy Arsenal Londyn, które zastąpione są Man Red’em i FC Londynem.

Co ważne dla polskiego gracza, w PES-ie możemy grać Wisłą Kraków. Niestety, dla fanów z Warszawy, Konami zapomniało dodać do gry Legii Warszawa.

PES 2012 kosztuje w Android Markecie 18,75 złotych, natomiast w AppStore za pełną wersję należy zapłacić 4,99€.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button