DarmoweGry na iOSiOS

Paint it Back – pobaw się w artystę malarza

Jeżeli marzyliście kiedykolwiek o tym, by zostać malarzem, który maluje inaczej niż wszyscy – spróbujcie swoich sił w grze o nazwie Paint it Back. Spokojnie, nie będziecie malować skomplikowanych portretów, a jedynie pikselowe dzieła sztuki.

W Paint it Back mamy szansę stania się malarzami. Nasze zadanie polega – jak nietrudno się domyślić – na tworzeniu obrazów. Robimy to przy pomocy pikseli. Nie mamy jednak możliwości bazgrania tego, co chcemy. Rysujemy obrazy o konkretnym tytule, a na płótnie podana jest informacja, ile pikseli ma znajdować się w danym rządku czy kolumnie.

Do namalowania mamy dzieła o różnej tematyce. Możemy zdecydować się na rysowanie portretów, zwierząt czy rzeczy, jakich używamy na co dzień. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od nas i naszej możliwości. Na samym początku zadania nie są trudne. Z biegiem czasu robi się jednak zdecydowanie gorzej, o czym na pewno się przekonacie.

Paint it Back oferuje graczom całkiem rozbudowany system osiągnięć, który urozmaica nieco zabawę, gdy nudzimy się już samym malowaniem. Zadań do wykonania jest całkiem sporo, tak więc nudzić się raczej nie powinniście. Pod warunkiem, oczywiście, że spodoba Wam się sama rozgrywka. 

Jeżeli należycie do osób, które zwracają uwagę na to, jak wygląda gra, myślę, że Paint it Back nie powinniście być zawiedzeni. Pikselowa oprawa ma swój niepowtarzalny urok, który przypadł mi do gustu i pewnie przypadnie niejednemu z Was.

Paint it Back do pobrania za darmo w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 8/10

Tagi

Podobne

Back to top button
Close