Overkill 2 – ostrzał w podziemiach

Szukacie dobrej strzelanki? Jakiś czas temu opisywaliśmy pierwszą część gry o nazwie Overkill – nie była to jakaś rewelacja, lecz produkcja wypadła całkiem nieźle w testach. Dzisiaj przedstawię Wam Overkill 2 – drugą część znanej strzelanki, która została ulepszona i oddana do użytku graczom za freeko.

Akcja gry toczy się w podziemiach – dokładniej na stacji metra. Jak widzicie na obrazku powyżej, grafika w grze jest przyzwoita i sprawia, że czujemy klimat prawdziwej walki. Co więcej – efekty dźwiękowe są na bardzo dobrym poziomie. Jeżeli mocno podkręcicie głośnik, albo założycie słuchawki, momentalnie odlecicie do innego wymiaru.

Jesteście uzbrojeni – na początku gry kupujecie sprzęt, który systematycznie ulepszacie. Każde zarobione w misji pieniądze warto wydawać na poszczególne ulepszenia broni, bądź na zupełnie nowy karabin. Tak, czy inaczej – to jest Wasz jedyny sposób obrony, więc warto w niego porządnie zainwestować.

Kiedy znajdziecie się już w podziemiach, nie będziecie mieć zbyt dużo czasu do namysły. Wrogowie będą atakować z każdej strony. Musicie sprytnie operować wizjerem i strzelać ile wlezie. Najlepiej punktowane są oczywiście strzały w głowę, ale sami się przekonacie, że sterowanie wizjerem nie jest wcale takie proste.

Jeżeli okaże się, że karabin nie jest wystarczającą bronią, możecie zakupić w sklepie dla gracza na przykład granaty, które zapewnią Wam szybką akcję i czas na wymianę magazynku, bądź na namierzenie przeciwnika.

Zabawa w Overkill 2 jest bardzo przyjemna. Można się porządnie wyżyć i odstresować. Problem może sprawiać jedynie laser, który jest bardzo czuły na każdy ruch, jaki wykonujecie na ekranie. Polecam.

Pobierz Overkill 2 za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button