Orbion – kolejna wciągająca produkcja, tym razem na Windows Phone

Z racji tego, że dawno nie było na łamach naszego blogu żadnego opisu aplikacji dostępnej dla użytkowników Windows Phone, postanowiliśmy przedstawić Wam dzisiaj niezwykle prostą, lecz bardzo wciągającą produkcję Orbion, przez którą niejeden z Was nie będzie w stanie oderwać wzroku od ekranu swojego urządzenia.

Zasady gry nie należą do skomplikowanych, ale to właśnie jest główną zaletą omawianej przez nas produkcji. W Orbion naszym zadaniem jest operowanie pierścieniem w taki sposób, by jeden z kolorów umieszczonych na jego boku pasował do koloru wystrzelonej kulki.

Oczywiście, jak to zwykle bywa, początkowo wszystko jest proste, a przechodzenie do kolejnych poziomów nie sprawia nam większego kłopotu. Możemy Was jednak zapewnić, że w Orbionie zdarzą Wam się również i porażki, szczególnie, gdy dojdziecie już do nieco trudniejszych leveli (prawdziwe przysłowiowe schody zaczynają się od czwartego poziomu).

To, co uraczyło nas najbardziej w grze z kolorowym pierścieniem w roli głównej, to ciekawie prezentująca się oprawa graficzna oraz przyjemne dla ucha efekty dźwiękowe, które nie nudzą się  tak szybko, jak w przypadku tych stosowanych w innych produkcjach dostępnych na Windows Phone.

Na pochwałę w Orbionie zasługuje bez wątpienia także tryb gry na czas, dzięki któremu możemy ćwiczyć opanowywanie pierścienia, a także nieco urozmaicić sobie rozrywkę, gdy już klasyczny tryb przestanie sprawiać nam frajdę.

Niestety, z wielkim żalem musimy na koniec przyznać, że produkcji zatytułowanej Orbion nie możemy przyznać najwyższej noty. Mimo że prezentuje się ona bardzo ładnie, a do tego naprawdę potrafi wciągnąć – nie możemy jej pobrać za darmo, co nie pozwala nam na wpisanie jej maksymalnej ilości punktów.

Jeżeli jednak spodobał Wam się pomysł na grę i chcielibyście sprawdzić się w grze Orbion, zachęcamy do jej pobrania z TEGO linku.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button