Opera Mini 7 już dostępna w AppStore

Korzystanie z Internetu w telefonie nie jest już czymś niezwykłym w naszym społeczeństwie, jak to miało miejsce jeszcze około dziesięciu lat temu. Obecnie niemal każdy posiada – mniejszy bądź większy – pakiet transmisji danych i dlatego nikogo nie powinien dziwić fakt, że producenci przeglądarek co jakiś czas wydają aktualizacje swoich programów, byleby tylko sprostać oczekiwaniom użytkowników. W tym wpisie napiszemy nieco więcej o Operze Mini 7, która jakiś czas temu pojawiła się w AppStore.

Już na samym początku wpisu należy podkreślić, że najnowsza wersja Opery nie została wzbogacona o wiele świeżych dodatków czy opcji. Mimo wszystko przedstawiciele jednej z popularniejszych przeglądarek internetowych świata dość mocno chwalą się uaktualnionym produktem. obaczymy więc co tak naprawdę jest on wart i czy faktycznie jest godny miana domyślnej przeglądarki naszego telefonu.

W Operze Mini 7 – jak informują jej twórcy – istnieje wreszcie możliwość uploadowania plików oraz korzystania ze słownika systemowego wbudowanego w naszego iPhone’a.

Poza tym, „Siódemka” charakteryzować ma się obsługą ponad 9 okienek Speed Dial. Nie można też zapomnieć o tym, że najnowsza Opera zawiera opcję powiększania ekranu, co może się okazać niezwykle przydatna szczególnie dla osób mających problem ze wzrokiem.

Co bardzo ważne, w mobilnej przeglądarce w siódmej już opublikowanej wersji poprawiona została funkcja przywracania sesji po niespodziewanym błędzie naszego telefonu, który uniemożliwił nam korzystanie z możliwości dostępnych w sieci.

Jak to zwykle bywa przy różnego rodzaju aktualizacjach, także i w Operze Mini 7 poprawionych zostało wiele mniej znaczących, lecz też w pewnym sensie ważnych, błędów.

Najnowsza wersja drugiej pod względem popularności mobilnej przeglądarki internetowej na iOS-a jest do pobrania zupełnie bezpłatnie z AppStore. Zachęcamy więc do jej pobierania i testowania oraz – co pewnie nieuniknione – raportowania o wszystkich niedogodnościach zauważonych podczas korzystania z jej funkcji.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button