Odliczaj dni do wyjątkowych wydarzeń

W kolejnym odcinku Operacji: Aplikacji Angelika porównała dwa programy dla systemu iOS, służące do odliczania dni do konkretnego wydarzenia. Oprócz tego zaprezentowała nam Drippler – Top Android Tips, czyli agregator wiadomości dotyczących naszego urządzenia oraz aplikację Quickoffice – mobilną odsłonę programu do obsługi dokumentów pakietu Microsoft Office.

Na pewno posiadacie przynajmniej jedno urządzenie, o które dbacie i chcecie wiedzieć czy nie pojawiły się na nie jakieś ciekawe gry, aplikacje, aktualizacje, czy inne usprawnienia. I właśnie z myślą o takich sytuacjach powstała aplikacja Drippler. Przy pierwszym uruchomieniu program sprawdza na jakim sprzęcie go zainstalowano, a następnie wyświetla związane z nim newsy. Dla niektórych wadą programu będzie brak spolszczenia i możliwości korzystania z apki w trybie offline.

screen1

Quickoffice od Google to darmowa aplikacja podobno w pełni kompatybilna z dokumentami pakietu Microsoft Office. Obsługuje najpopularniejsze rodzaje plików jak dokumenty tekstowe, arkusze kalkulacyjne i prezentacje multimedialne.

A co czeka na nas w programowym pojedynku? Zdarza się, że tak mocno nie możemy się czegoś doczekać, że zaczynamy odliczać czas do tego wydarzenia. W takich przypadkach może nam się przydać aplikacja, która zrobi to za nas. W odcinku spotkały się Countdown+++ i My Day – Event Countdown, oba programy wyglądają i działają bez zarzutu. Który z nich zwyciężył? Zobacz odcinek pod tym linkiem!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button