Noworoczna wyprzedaż w Android Market

Jak się okazuje, noworoczne wyprzedaże spotkać można już nie tylko w tradycyjnych sklepach.  Rozpoczęcie 2012 roku postanowił bowiem uczcić także Android Market, który dla swoich klientów przygotował wyjątkową ofertę i sprzedaje wszystkie gry Gameloftu za niecałego dolara, czyli niecałe cztery złote!

W przecenionych produktach z pewnością każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie. Firma Gameloft znana jest przecież z produkcji wielu znanych gier na smartfony takich, jak chociażby N.O.V.A, 9mm czy serię Asphalt.

Poza wyżej wymienionymi produkcjami, w ramach noworocznej androidowej wyprzedaży postanowiono dosłownie za grosze „pozbyć się” także innych popularnych i niezwykle ciekawych pozycji, na przykład: Back Stab HD, Modern Combat 2: Black Pegasus, Order & Chaos Online, The Adventures of Tintin HD oraz Block Breaker 3 Unlimited HD.

Niestety, nie wiadomo do końca jak długo potrwa pierwsza w tym roku tak wielka promocja w Android Markecie. Jeśli więc jesteście zainteresowani kupnem którejkolwiek z gier dostępnych w noworocznej ofercie firmy Gameloft, radzimy się pospieszyć. W końcu – jak to mówią – wszystko, co dobre szybko się kończy.

Zobacz, jakie „perełki” możesz mieć już za niecałe cztery złote:

N.O.V.A 2 HD

Asphalt 6 Adrenaline HD

9mm HD

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button