Ninja Time Pirates – genialna gra akcji od HappyGiant

Co powiecie na wcielenie się w rolę takich bohaterów jak Ben Franklin, Blackbeard, czy Cleopatra, by uratować Ziemię przed niebezpieczeństwem? Ninja Time Pirates to fenomenalna pod każdym względem gra autorstwa HappyGiant, która łączy w sobie akcję ze strategią. Z jednej strony możemy zdecydować się na multiplayer i walczyć z przeciwnikami z całego świata, broniąc przy okazji swojej bazy, z drugiej strony mamy okazję na wzięciu udziału w kampanii, w której przemierzamy najróżniejsze zakątki świata i rozprawiamy się z wrogami, zbierając przy tym fanty i rozwijając swoich bohaterów.

Wielkim plusem jest fakt, że oba tryby gry są ze sobą połączone. Jeżeli ulepszymy bohaterów w kampanii i kupimy znaczącą ilość power-upów, możemy być pewni, że przejdą one również do multiplayer’a z bazą w roli głównej. Zebrane pieniądze i fioletowe portale również się sumują i przechodzą na nasze konto.

W każdej misji mamy wyznaczony cel. Bierzemy swoją ekipę bohaterów, uprzednio ulepszając ich umiejętności i posiadaną broń i pędzimy na miejsce akcji. Zielone strzałki na ekranie wskazują miejsca, w których mają miejsce interesujące nas z punktu widzenia misji akcje. Złote strzały to wskazówki obszarów mających dla nas znaczenie ze względu na power-upy, czy wartościowe znaleziska.

Bohater, który padł na miejscu walki może być wskrzeszony dzięki odpowiedniej zapłacie. Do tego służą właśnie fioletowe portale, które są możliwe do zebrania podczas kolejnych akcji.

Boczny prawy pasek to nasz ,,plan B”. Jeżeli czujemy, że nie podołamy w walce wręcz, możemy skorzystać z takiej amunicji, jak specjalne rażące kule. Zasięg poszczególnych fantów jest zależny od ich przeznaczenia. Dodatkowa amunicja ładuje się co kilkanaście sekund, więc w tym czasie warto schować się w jakimś bezpiecznym miejscu, bądź po prostu uciekać.

Oprawa audiowizualna produkcji jest na bardzo wysokim poziomie, co niezmiernie mnie cieszy. Jestem zachwycona możliwościami, jakie gracze otrzymali od autorów. Polecam!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Ninja Time PiratesHappyGiant, LLCGamesBezpłatneDownload
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close