nimm2 żujki – ,,match 3″ w żujkowej wersji

Zapewne znacie pyszne słodycze, jakimi są nimm2 żujki. Nie wiem czy wiecie, ale poza słodyczą w ustach (której muszą sobie odmawiać osoby będące na diecie – łączę się z Wami w bólu), nimm 2 to również aplikacja na telefony z Androidem i iOS’em. Co powiecie na słodkie szaleństwo, w którym Waszym zadaniem jest łączenie co najmniej trzech kulek tego samego koloru?

Jak widzicie, wszystkie zasady, jakie obowiązują w aplikacji są wypisane w języku polskim w bardzo przystępny sposób. Tak naprawdę najważniejsze jest to, aby zrozumieć sens zabawy: dysponujemy wyrzutnią kul. Kule są w różnych kolorach, podobnie jak te podwieszone do ,,sufitu”.

Może się wydawać, że zabawa jest prosta. Wcale tak nie jest – sama próbowałam przejść pierwszy etap – zajęło mi to kilkanaście minut, co bardzo mnie zdziwiło ze względu na to, że gier z kategorii ,,match 3″ mam na swoim telefonie co najmniej kilka i w każdej osiągam dość duże sukcesy.

Co jest ważne – nie mamy stałego zestawu kul na górze ekranu – cały rząd opada co kilka sekund, co stwarza dla nas zagrożenie. Jeżeli zejdzie tak nisko, że zobaczycie czerwoną linię w połowie ekranu, musicie się sprężyć, gdyż tylko dwa ,,piętra” dzielą Was od przegranej.

Musicie wyprzedzić system, który opuszcza kule. Na dole widzicie dwie piłeczki, które za chwile będą w użyciu. Pierwsza jest załadowana już na wyrzutni, druga czeka w kolejce – dobrze przemyślcie każdy ruch!

Bonusami w grze są kolorowe piłeczki, które mają moc rozwalania ,,sufitowych atrakcji” w dużych ilościach. Zwracajcie uwagę na przeważające kolory bonusów – czasem bonusowa piłka w kolorze fioletowym może sprawić więcej problemu, niż pożytku, jeżeli nie wystrzelicie jej w prawidłowe miejsce.

Pobierz nimm2 żujki za darmo w Google Play i AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button