Nie masz kasy na Galaxy SIII? Wkrótce kupisz sobie Galaxy SIII Mini

Flagowy smartfon Samsunga, Galaxy SIII, jest obecnie chyba najlepszym tego typu urządzeniem na rynku. Niestety, jego cena jest na tyle wysoka, że wiele osób nie może sobie pozwolić na jego zakup. Wydaje się, że południowokoreański gigant technologiczny zdaje sobie z tego sprawę, gdyż zapowiedział właśnie wypuszczenie na rynek mniejszej, a zarazem sporo tańszej, wersji swojego nowego telefonu.

Pod koniec sierpnia odbyć ma się konferencja Samsunga, na której najprawdopodobniej  zaprezentowany zostanie Samsung Galaxy Note II. Nic jednak nie wskazuje na to, by było to urządzenie tańsze od Galaxy SIII, dlatego osoby z niewielkim budżetem raczej na nowego tabletofona z Korei nie będą mogły sobie pozwolić. Zupełnie inaczej wygląda jednak kwestia z zapowiedzianymi niedawno Samsungiem Galaxy SIII Mini oraz Galaxy SII Plus, które z założenia mają być niedrogimi telefonami z dość dobrą specyfikacją techniczną.

Jeśli chodzi o mniejszą wersję „Trójki”, wyposażona ma ona zostać w 4-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości 800×480. Pracować ma natomiast na dwurdzeniowym procesorze oraz umożliwiać robienie zdjęć przy pomocy 5-megapikselowego aparatu cyfrowego. Z pewnością nie jest to jakaś powalająca z nóg specyfikacja. Urządzenie ma jednak kosztować w granicach 1000 złotych i powinno – według nas – zainteresować tych, co chcą posiadać nie za duży oraz wydajny telefon, na którym pograć można w najnowsze gry.

Dla osób lubujących się w nieco większych telefonach, ciekawą propozycją może się okazać Galaxy SII Plus. Będzie on bowiem wyposażony w 4,5-calowy ekran. Dodatkowo, w jego specyfikacji znaleźć można informacje o 8-megapikselowym aparacie, dwurdzeniowym procesorze i 1 GB pamięci RAM. Warto dodać, że młodszy brat zasłużonej „Dwójki” będzie kosztował ok. 1500 złotych, co wydaje się dość atrakcyjną ceną.

Kiedy możemy spodziewać się pojawienia wspomnianych przez nas wyżej smartfonów? Zagraniczne portale informują, że jeszcze pod koniec tego roku. Możecie  zatem już zacząć odkładać część Waszych wypłat do skarbonki ;)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button