Naval Clash – elektroniczna wersja „papierowej” gry szkolnej

Jeszcze kilka lat temu nie sposób było znaleźć w polskiej szkole zeszytu, którego ostatnia strona nie była prawdziwym polem bitwy popularnej gry w statki. W obecnych czasach nic jednak nie może istnieć bez elektroniki, dlatego też stworzono androidową aplikację „Naval Clash” pozwalającą nam przenieść się do beztroskich czasów szkolnych i gry w „zatapianie” okrętów rywala.

Mimo że elektronicznych wersji statków powstało już sporo, „Naval Clash” bez wątpienia powinien być uważany za najbardziej oryginalną ze wszystkich.

A wszystko dlatego, że pozwala nam nie tylko na grę, ale także daje możliwość ponownego przeniesienia się na kartki z zeszytu, dzięki czemu znów możemy czuć się jak uczeń znudzony kolejną lekcją nielubianego przedmiotu.

„Naval Clash” oferuje trzy tryby rozgrywki. Możemy zagrać bowiem nie tylko z komputerem (a dokładniej z  telefonem), ale także skorzystać z dwóch innych o wiele bardziej ciekawszych opcji: gry sieciowej i gry przez Bluetooth.

Szczególnie ta ostatnia opcja wydaje się najatrakcyjniejsza, patrząc z perspektywy osób siedzących w ławkach szkolnych.

Co ciekawe „Naval Clash” , mimo że wygląda na wyjątkowo prostą aplikację, posiada bardzo dobrą ścieżkę dźwiękową, która w dobry sposób nadaje rozgrywce klimatu i dramaturgii.

W Android Markecie znajdują się dwie wersje „Naval Clash” – bezpłatna i płatna.

A oto krótka prezentacja gry „Naval Clash”:

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button