MyTable – prosta, a zarazem użyteczna, aplikacja dla uczniów

Czy to się niektórym z Was podoba, czy też nie – zbliża się koniec wakacji. Co, to oznacza dla uczniów? Ano to, że będą oni musieli znów wcześnie wstawać, pamiętać o tym, co jest zadane do domu, a także jakie danego dnia mają zajęcia. Zdajemy sobie sprawę, że po wakacyjnym leniuchowaniu w pierwszych tygodniach szkoły nawet to bywa trudne, dlatego postanowiliśmy opisać dla Was aplikację MyTable, która pomoże „ogarnąć” Wam to, co w szkolnym życiu, oficjalnie, najważniejsze – plan lekcji, klasówki, prace domowe i odpowiedzi ustne.

Być może korzystaliście już w ubiegłym roku szkolnym z jakiejś aplikacji podobnej do MyTable. Jeżeli nie byliście z niej do końca zadowoleni, powinniście – naszym zdaniem – przetestować program z tego wpisu. Szczególnie, jeśli nie posiadacie bardzo wydajnych telefonów i potrzebujecie narzędzia, które jest proste, zajmuje w telefonie niewiele miejsca, a przede wszystkim doskonale spełnia swoje zadanie.

Tak, jak wspomnieliśmy, Michał Macioła postanowił stworzyć aplikację, która wyróżniała się będzie przede wszystkim prostotą. I bardzo dobrze, gdyż już przy pierwszym uruchomieniu MyTable wiemy dokładnie, który przycisk do czego służy.

Głównym zadaniem opisywanego przez nas programu jest, rzecz jasna, udostępnianie miejsca, w którym możemy zapisywać plan zajęć na dany tydzień. Poza przedmiotem możemy w aplikacji napisać też, kto prowadzi dane lekcje, w jakiej sali się one odbywają oraz w jakich godzinach.

Autor MyTable pomyślał też o uczniach, którzy zapominają wyciszać telefon w trakcie lekcji i stworzył ciekawą opcję automatycznego przechodzenia telefonu w profil cichy.  Jest to naprawdę ciekawe rozwiązanie, pozwalające na uniknięcie wielu nieprzyjemnych sytuacji w szkole.

Na pewno pochwalić trzeba też twórcę MyTable za to, iż – jako swego rodzaju bonus – dodał do swojego programu dwa ciekawie wyglądające widżety, które można sobie umieścić na ekranie głównym telefonu. Dzięki temu w szybki sposób można spojrzeć na obowiązujący danego dnia plan lekcji, bez potrzeby uruchamiania aplikacji.

Plan lekcji, o którym mowa w tym wpisie, dostępny jest w Google Play. Pobrać można go za darmo, tak więc jeżeli tylko jesteście uczniami, powinniście go przetestować.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button