My Paper Plane – a może by tak polatać papierowym samolotem?

Marzyliście kiedyś o tym, by polatać samolotem, ale kierowanie dużą potężną maszyną wydaje się być poza Waszym zasięgiem? W takim razie może warto byście spróbowali swoich sił w czymś zdecydowanie lżejszym, a jednocześnie umiejscowionym w wirtualnym świecie. Tego typu rozrywkę oferuje chociażby produkcja zatytułowana My Paper Plane, o której napiszemy więcej w dalszej części tego wpisu.

Każdy z Was ma zapewne na swoim koncie przynajmniej jeden samodzielnie złożony z kartki papieru samolot. Gra z tego wpisu powinna więc nie tylko zapewnić Wam świetną rozrywkę, lecz także obudzić w Was fantastyczne wspomnienia związane z czasami szkolnymi, do których czasem ma się ochotę wrócić.

W produkcji My Paper Plane przyjdzie Wam sterować wirtualnym samolocikiem złożonym z kawałka papieru. Nie myślcie sobie jednak, że opisywana przez nas gra jest dziecinnie prosta. Podczas powietrznej wędrówki w grze od Wavecade przyjdzie Wam bowiem nie tylko zbierać rozmieszczone po całej trasie gwiazdki, lecz także unikać wszelkiego rodzaju przeszkód w postaci tuneli, skał, budynków i wielu, wielu innych elementów przeniesionych ze świata realnego do wirtualnego.

Mimo że aplikacja z tego wpisu wygląda na pierwszy rzut oka dość niepozorne, oferuje naprawdę wiele rozrywki. Liczba dostępnych w niej poziomów jest imponująca. Co ciekawe, każdy z nich różni się od siebie, a więc dopóki nie przejdziecie całej gry, na pewno nie będziecie podczas jej używania narzekać na nudę.

Warto wspomnieć również, że sterowanie w My Paper Plane jest w miarę wygodne. Samolocikiem sterujemy bowiem za pomocą akcelerometru, tak więc spokojnie w grę mogą grać zarówno posiadacze mniejszych, jak i większych urządzeń.

Na koniec dodajmy, iż najnowsza odsłona samolocikowej produkcji Wavecade została dostosowana do wyświetlacza Retina, co oznacza, że bez problemu można grać sobie w nią również i na Nowym iPadzie.

My Paper Plane 3 można pobrać z AppStore i Google Play. W obu przypadkach gra jest płatna i kosztuje kolejno 0,99€ i 6,29 PLN.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button