Munch Time – nakarm kameleona

Jeżeli znudziły Wam się już gry zainstalowane na Waszych telefonach i rozpoczęliście poszukiwania czegoś naprawdę interesującego i oryginalnego, to powinniście w tym wpisie znaleźć coś dla siebie. Munch Time to swego rodzaju gra logiczna, w której zadanie gracza polega na nakarmieniu sympatycznie wyglądającego kameleona. No to jak, jesteście gotowi na obiad w postaci smacznych robaczków? W takim razie zachęcamy do lektury niniejszego wpisu.

Jeżeli ludzie chcą coś zjeść, najczęściej po prostu zaglądają do lodówki albo udają się do sklepu. Kameleony mają zdecydowanie trudniejsze zadanie od nas, gdyż nie tylko muszą znaleźć miejsce, w którym znajduje się posiłek, lecz także muszą do niego dotrzeć i upolować go. A to wcale nie jest takie proste, o czym zresztą przekonacie się, grając w Munch Time.

Jak już wiecie, głównym bohaterem opisywanej przez nas gry jest jest ogoniaste stworzonko, które chce za wszelką cenę dotrzeć do robaka. Aby jednak zadanie naszego zielonego przyjaciela się powiodło, musi on za pomocą swojego języka zahaczać o kwiatki aż do momentu, w którym wreszcie zje swój obiadek.

Mimo iż zasady gry brzmią banalnie, musicie wiedzieć, że wcale takie nie są. Nasz kameleon w trakcie rozgrywki ma bowiem ograniczoną swobodę ruchu, a do tego w trakcie swojej wyprawy do robaka, musi zdobyć znajdujące się na planszy gwiazdy, dzięki którym w jeszcze bardziej efektowny sposób kończy dany poziom.

Jeśli chodzi o ilość poziomów w Munch Time, to na pewno nie można na nią narzekać. W sumie graczom aplikacja oferuje blisko 60 poziomów, co jest – przynajmniej według nas – zadowalającym wynikiem jak na grę, którą można kupić za niewielkie pieniądze.

Atutem opisywanej przez nas gry bez wątpienia można nazwać także bardzo kolorową i przyjemną dla oka oprawę graficzną, która wprawdzie  nie należy do najnowocześniejszych, lecz może się podobać nawet wybredniejszym graczom.

Tak, jak już wspomnieliśmy, Munch Time można pobrać z AppStore za stosunkowo małą kwotę, to jest 0,79€. Czy warto, według nas, pobrać aplikację od Gamistry? Zdecydowanie tak!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button