Multiponk – niezbędnik każdego nowoczesnego imprezowicza

Czy Wy również lubicie od czasu do czasu zabrać na spotkanie z przyjaciółmi swój tablet? Jeżeli tak, to na pewno wśród zainstalowanych u Was aplikacji powinna znaleźć się gra „Multiponk”, bez której wielu użytkowników Androida nie wyobraża sobie dzisiaj żadnej imprezy towarzyskiej w gronie fanów nowinek technologicznych.

Na rynku produkcji mobilnych znajduje się coraz więcej aplikacji przystosowanych dla trybu wieloosobowego. Widać więc, że duża grupa ludzi zaczyna pomału dostrzegać zalety posiadania w gronie kilku osób tabletu czy innego urządzenia.

Multiponk to gra, która w pewnym sensie przypomina popularnego cymbergaja. Zadaniem gracza jest strzelenie gola przeciwnikowi oraz bronienie własnej bramki w taki sposób, by stracić jak najmniej punktów. W produkcji studia Fingerlab gramy jednak nie tylko przeciwko  jednej osobie, ale aż czterem, co zapewnia jeszcze więcej rozrywki dla nas i naszych znajomych.

Co bardzo ważne, w opisywanej w tym wpisie produkcji – poza  wspomnianym już trybem multiplayer – istnieje także opcja umożliwiająca grę jednej osobie. Możecie więc w Multiponk grać w gronie znajomych oraz w domowym zaciszu. Jednym słowem, twór Fingerlab to idealna propozycja na każdą okazję.

Jeśli chodzi chodzi o liczbę rodzajów gier dostępnych w Multiponk, to w sumie dostępnych jest ich aż  7, czego – według mnie – najlepsze to: Death ball, Flash, Crazy, Baby i Big Ball.

Na pewno nie można też nie wspomnieć o oprawie muzycznej zastosowanej w produkcji od Fingerlab. Zabawę w Multiponk umila nam aż 14 utworów muzycznych, dzięki czemu nie można podczas gry narzekać na nudę z głośników.

Atutem opisywanej aplikacji jest także bez wątpienia jej cena – w Google Play za Multiponk należy zapłacić bowiem jedynie nieco ponad cztery złote.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button