MotoHeroz – samochodowy hit z konsol przeniesiony na iOS-a

Rynek smartfonowy staje się na tyle popularny, że coraz więcej producentów różnego rodzaju gier decyduje się na tworzenie mobilnych wersji swoich dzieł, które odnosiły spore sukcesy na konsolach. Oczywiście, nie piszemy o tym przypadkowo. Chcieliśmy bowiem dzisiaj przedstawić Wam MotoHeroz – grę, którą teraz można zainstalować na swoim iPhonie, a jeszcze do niedawna jej jedyna wersja przeznaczona była na, między innymi, konsole Nintendo Wii.

Opisywana przez nas w tym wpisie gra jest produkcją samochodową. Nie myślcie jednak sobie, że będziecie w niej ścigać się z różnymi sportowymi maszynami, a swoją własną będziecie modyfikować, dodając jej coraz to więcej koni mechanicznych i przeróżnych bajerów w postaci niskich progów, spoilerów czy błyszczących felg. MotoHeroz umożliwia nam bowiem poruszanie się przede wszystkim samochodami terenowymi. Wprawdzie te nie są tak atrakcyjne jak tuningowane pojazdy, ale na pewno lepiej spisują się na krętych trasach, o czym pewnie sami się przekonacie.

Małą cząstkę zasad gry już Wam zdradziliśmy. Otóż w produkcji popularnego studia Ubisoft zostajemy kierowcą jednej z dostępnych terenówek, a nasze zadanie polega na dojechaniu do końca skomplikowanych tras. Mimo że jest to dość odważne porównanie (szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę oprawę graficzną), rozgrywka w MotoHeroz może niektórym z Was przypominać tę z Elastomanii. Domyślacie się już więc, że w grze z tego wpisu będziecie po raz kolejny musieli wirtualnym pojazdem zmierzyć się z prawami fizyki, prawda? ;)

Jak widzicie na screenie, w MotoHeroz poza pokonywaniem kolejnych poziomów na czas przyjdzie Wam również zbierać złote monety. Dzięki nim będziecie mogli nieco wpłynąć na mechanikę naszej terenówki i sprawić, że będzie ona lepiej trzymała się na drodze. Mimo wszystko, nie możecie spodziewać się łatwego zadania. Sterowanie za pomocą czujnika ruchu i kręte trasy sprawiają, że przejście całej gry MotoHeroz nie należy do najłatwiejszych zadań na świecie, możecie nam wierzyć na słowo (choć wolelibyśmy, byście sami sprawdzili recenzowaną przez nas grę).

Trójwymiarową samochodową Elastomanię pobierzecie z AppStore za mniej niż pięć złotych. Biorąc pod uwagę, iż produkcja ta oferuje nam 30 leveli i 6 pojazdów, można poważnie zastanowić się nad jej zakupem.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button