Moodlytics – dobre samopoczucie jest najważniejsze!

Większość osób uważa, że dobre samopoczucie jest czymś bardzo ważnym w życiu i ciężko jest jest się nie zgodzić z tą teorią. Dla tych, co zawsze chcieliby być w świetnym humorze i zastanawiają się, co lub kto psuje im najczęściej samopoczucie przygotowano bardzo ciekawą aplikację Moodlytics, którą od dosłownie kilku dni można pobrać ze sklepu Google Play.

Opisywane przez nas narzędzie służy przede wszystkim monitorowaniu samopoczucia. Musicie przyznać, że tego typu aplikacji jeszcze na łamach naszego blogu nie opisywaliśmy. Nie oznacza to jednak, że Moodlytics nie należy do użytecznych programów mobilnych, o czym zresztą – mamy nadzieję – przekonacie się, czytając do końca niniejszy wpis.

Zasada działania programu jest prosta. Użytkownik aplikacji każdego dnia pisze notatki na temat swojego samopoczucia. Może informować, z kim danego dnia się spotkał oraz co robił. Wszystko to ma służyć temu, byśmy mogli znaleźć powód częstych napadów złego humorów.

Wprawdzie Moodlytics w żaden sposób nie rewolucjonizuje rynku programów mobilnych, jednak aplikacji „z automatu” poprawiających humor jeszcze póki co nie stworzono. Trzeba więc sobie radzić w każdy możliwy na daną chwilę sposób. W końcu dobre samopoczucie w życiu jest bardzo ważne, prawda?

Najważniejszą cechą opisywanego przez nas programu jest funkcja statystyczna. To właśnie dzięki niej możemy sprawdzić dokładnie, w jak w przeciągu tygodnia zmieniało się nasze samopoczucie oraz co wpływało na owe zmiany.

Co ciekawe, autorzy Moodlytics, tworząc program, pomyśleli o osobach ceniących sobie bezpieczeństwo przechowywanych danych. Dlatego umożliwiono wprowadzenie hasła po włączeniu aplikacji. Dzięki temu tylko i wyłącznie Wy będziecie mogli sprawdzać, w jakiej formie jest Wasze samopoczucie.

Program od AnantApps jest do pobrania z Google Play zupełnie za darmo. Nie zaszkodzi więc Wam go wypróbować i sprawdzić jego funkcjonalność.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button