Monkey Boxing – ring opanowany przez małpiszony

Gra o nazwie Monkey Boxing dostępna jest zarówno na urządzenia z Androidem, jak i iOS-em. Znowu posiadacze jabłuszek są górą, bo to właśnie dla nich przygotowano przecenę aplikacji na okrągłe zero. Poprzednia cena w AppStore wynosiła $2,99. W Google Play za produkcję co prawda zapłacimy, ale zdecydowanie mniej, bo około 3 złotych.

Autorzy (Crescent Moon Games) oferują dwa tryby rozgrywki: single, oraz multiplayer. Pierwsza przeznaczona jest dla osób lubiących zabawę w pojedynkę. Mutiplayer to możliwość rywalizacji z innymi poprzez połączenie lokalne, Wi-Fi, bądź online. Daje to spore możliwości rozwijania swoich umiejętności.

Do rozegrania mamy 50 walk, w których sterujemy małpą. Nasza podopieczna może zmieniać swój wizerunek, przywdziewając kolorowe gatki, ciekawe rękawice, czy gadżety. Zdobywanie kolejnych achievementów umożliwia ulepszanie postaci pod względem wizualnym, jak również umiejętności. Dzięki treningom ataku, obrony i tricków, zwiększamy poziom doświadczenia małpy, przez co zdobywamy większe szanse na wygrane w poszczególnych walkach.

Naszymi przeciwnikami są również małpy. Im dalszy poziom, tym rywale są silniejsi. Bierzemy czynny udział zarówno w ataku, jak i obronie. Po prawej stronie widnieje ikonka z ciosami, z prawej natomiast z blokiem. Należy początkowo trochę podszkolić się z szybkości reakcji. Z czasem nabieramy takiej wprawy, że dodatkowe gesty pozwalające na wykonywanie tricków nie sprawia nam żadnych problemów.

Za grę raczej bym nie zapłaciła. Nie jest ani jakaś wybitna graficznie – raczej z niższej półki, ani szczególnie obdarowana dobrą ścieżką dźwiękową. To przeciętna bijatyka, w której możemy się wyżyć, lecz nie na długo. Darmowa zabawa jest przyjemna, lecz również nie na zbyt długo. Jeżeli macie ochotę – przetestujcie. Jeśli nie, odpuśćcie sobie – płakać raczej nie będziecie ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close