Mobilne Gadu-Gadu – bądź w kontakcie ze znajomymi

Korzystasz z popularnego komunikatora Gadu-Gadu w swoim komputerze? Chciałbyś być w stałym kontakcie ze wszystkimi swoimi znajomymi, nawet wtedy, gdy wyjedziesz albo pójdziesz do szkoły? Jeśli odpowiedziałeś na te pytania twierdząco, to bez wątpienia idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie zainstalowanie aplikacji Mobilne Gadu-Gadu. Pozwoli ona utrzymać Ci kontakt z innymi użytkownikami najpopularniejszego komunikatora w Polsce wszędzie tam, gdzie tylko będziesz miał na to ochotę.

Czym jest program Gadu-Gadu nie trzeba pewnie nikomu pisać, bo każdy internauta miał z nim styczność w mniejszym bądź większym stopniu. Nie każdy jednak wie, że od jakiegoś już czasu wszyscy posiadacze smartfonów mogą ze swojego komunikatora korzystać nie tylko w komputerze, lecz także na urządzeniu przenośnym i to bezpłatnie.

Mobilne GG, bo tak nazywa się mobilna wersja narzędzia ułatwiającego nam kontakt ze znajomymi, to bardzo dobra propozycja dla osób, które chciałyby korzystać z Gadu-Gadu częściej, lecz dużą część dnia spędzają poza domem i po prostu nie mają na to wystarczająco czasu.

W smartfonowym komunikatorze z charakterystycznym żółtym słoneczkiem w tle znajdują się prawie wszystkie opcje dostępne w tradycyjnym Gadu-Gadu. Do najciekawszych i najbardziej pożytecznych zaliczyć można:

– Automatyczny import kontaktów – już nigdy więcej nie będziesz musiał zapisywać numerów swoich znajomych na kartce. Mobilne GG po Twoim zalogowaniu do programu automatycznie pobierze listę kontaktów z serwera bez względu na to, ile osób masz na niej zapisanych.

– Praca w tle – Mobilne GG świetnie pracuje w tle, tak więc mając je włączone możesz przeglądać internet, pisać sms-y czy dzwonić za pomocą telefonu bez potrzeby wylogowywania się z GG.

– Kontrola pobranych danych – w każdej chwili możesz sprawdzić ile danych wysłałeś i odebrałeś, a wszystko to bez konieczności instalowania dodatkowych programów.

– Zakładki i powiadomienia – aplikacja powiadomi Cię, gdy ktoś do Ciebie napisze i to nie tylko w jednym czy dwóch oknach rozmowy, ale nawet w trzech, czterech czy pięciu.

Mobilne GG można pobrać za darmo z AppStore i Android Market.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button