Mike V: Skateboard Party – poszalej na deskorolce

Pamiętasz czasy, kiedy na rynku pojawiła się gra „Tony Hawk Pro Skater”, w którą można było wspólnie z kolegami grać godzinami, a i tak się nie nudziła? W takim razie powinieneś zainteresować się produkcją „Mike V: Skateboard Party”. Zapewni Ci ona bowiem nie tylko wiele godzin dobrej rozrywki, lecz także przypomni czasy starego, poczciwego „Tony’ego Hawka”.

Gdybym zapytał Was, co najlepiej wspominacie z gier serii „Tony Hawk” z pewnością większość z Was odpowiedziałaby – soundtrack. W „Mike V: Skateboard Party” oprawa muzyczna również stoi na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu w grę gra się bardzo przyjemnie i wręcz nie można się od niej oderwać.

Do dyspozycji gracza w Mike V: Skateboard Party” są trzy tryby rozgrywki: kariera, wolna jazda i tryb multiplayer. Nie trzeba oczywiście nikomu mówić, że w każdym z nich mamy za zadanie zdobyć jak największą ilość punktów, które otrzymujemy za wykonywanie przeróżnych akrobacji na naszej deskorolce.

Za otrzymane punkty zdobywamy doświadczenie, a to z kolei możemy zamieniać na nowy sprzęt lub skaterów. Oczywiście istnieje też możliwość odblokowania nowych lokalizacji, lecz to akurat osiągamy dzięki wykonywaniu zadań na poszczególnych poziomach.

W sumie przed uruchomieniem produkcji „Mike V: Skateboard Party” najbardziej baliśmy się o sterowanie, jednak okazało się to raczej niepotrzebne, gdyż skaterem steruje się w miarę wygodnie (za pomocą gałki zamieszczonej na ekranie).

Grając w opisywany przez nas tytuł, na pewno nie można również narzekać na grafikę, która może i do świetnych nie należy, lecz i tak ma prawo się podobać nawet bardziej wybrednym użytkownikom urządzeń z Androidem oraz iOS-em.

Grę Mike V: Skateboard Party można pobrać zarówno w Android Market, jak i AppStore. Oczywiście, w obu przypadkach gra jest płatna.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button