Max Payne pojawi się w kwietniu w Google Play i AppStore

Coraz więcej producentów gier decyduje się na wypuszczenie mobilnych wersji swoich hitów znanych przede wszystkim z konsol bądź PC-tów. Najlepszym przykładem takiego studia może być firma Rockstar, która ogłosiła ostatnio, że wkrótce opublikuje w Google Play i AppStore smartfonową edycję znanej na całym świecie gry Max Payne.

Jak zapewne większość z naszych Czytelników wie, Max Payne nie będzie pierwszą mobilną grą wyprodukowaną przez Rockstar. Wcześniej to samo studio opublikowało bowiem w sieci swój inny flagowy produkt, jakim jest trzecia część aplikacji z serii Grand Theft Auto. Patrząc więc na dość dobrze przygotowane GTA III na telefony komórkowe można bez dwóch zdań stwierdzić, że zapowiadany na koniec kwietnia Max Payne także ma szansę stać się hitem na rynku produkcji mobilnych.

Mimo że Rockstar wciąż pracuje nad trzecią częścią PC-towej (oraz konsolowej) wersji Max Payne’a, smartfonowa wersja gry nie będzie w żadnym stopniu wnosiła żadnych nowości w historię policjanta z Nowego Jorku. A to dlatego, że będzie ona jedynie kopią pierwszej wersji kultowej już produkcji.

Niestety, póki co nie znamy wielu szczegółów dotyczących „wskrzeszenia” PC-towego gliniarza. Rockstar na łamach swojej oficjalnej strony internetowej poinformowało jedynie o tym, że jego najnowsza mobilna produkcja ukaże się zarówno w Google Play, jak i AppStore.

Co bardzo ważne, „Max Payne: Mobile Edition” będzie dostępny również i dla posiadaczy tabletów, gdyż będzie można go kupić w wersji HD. Na razie nie wiadomo jednak, ile gra  będzie kosztowała, choć na pewno będzie to kwota powyżej 5 dolarów (tak przynajmniej przypuszczamy).

Na koniec wpisu najbardziej istotna informacja – Max Payne na Waszych urządzeniach z Androidem oraz iOS-em będzie mógł pojawić się najwcześniej w czwartek, to jest 26 kwietnia.

A dla tych, co nie kojarzą opisywanej w tym wpisie gry, krótkie przypomnienie:

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button