Matches – zagraj w zapałki!

W poszukiwaniu naprawdę dobrej łamigłówki logicznej warto udać się do Marketplace. Można stamtąd pobrać ciekawą grę logiczną Matches, w której głównym zadaniem gracza jest przestawianie znajdujących się na ekranie zapałek.

Zasady zabawy w Matches są bardzo proste. Każda plansza w grze przedstawia niezgodne z prawą równanie matematyczne stworzone z zapałek. Zadaniem gracza jest natomiast poprzestawianie wspomnianych zapałek, a co za tym idzie, stworzenie prawidłowego działania. Tego typu łamigłówki ostatnio bardzo często pojawiają się przy okazji różnych teleturniejów telewizyjnych, dlatego wydaje nam się, że każdy z Was dobrze wie, o co w opisywanej grze chodzi.

Mobilna produkcja od IdealSolutions udostępnia nam rozgrywkę o różnym stopniu trudności. W trybie Hummingbird należy przestawić tylko jedną zapałkę, by wykonać zadanie, w Mockinbird – dwie, natomiast w ostatnim, to jest tym o nazwie Hawk, aż 4!

Jeżeli myślicie, że Matches oferuje jedynie kilkadziesiąt leveli, to grubo się mylicie. Autorzy opisywanej przez nas gry informują, że zastosowali w swoim produkcie specjalny algorytm, dzięki któremu do rozwiązania jest dosłownie kilkanaście tysięcy plansz z zapałkami w roli głównej.

Imponująca liczba poziomów do przejścia nie jest jedyną zaletą gry z tego wpisu. Warto bowiem wspomnieć także o tym, iż pozwala ona na grę w trybie Multiplayer, która działa na zasadzie rywalizacji online dwóch graczy – wygrywa ten, kto w szybszym czasie rozwiąże daną łamigłówkę.

Jak to zwykle bywa w przypadku gier logicznych, Matches nie należy do najładniej wyglądających produkcji dostępnych w Marketplace. Nie zmienia to jednak w ogóle faktu, iż gra się w nią bardzo przyjemnie – i oto właśnie tutaj chodzi!

Zapałkową łamigłówkę z tego wpisu znajdziecie we wspominanym przed chwilą Marketplace. Kosztuje ona 0,99$ i naszym zdaniem jest naprawdę godna uwagi.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button