Marvel Puzzle Quest Dark Reign – gra logiczna z bohaterami komiksów

Od dawien dawna jestem fanem dwóch rzeczy – komików Marvela i gier logicznych, w których musimy łączyć ze sobą trzy diamenty w takim samym kolorze. Wiecie więc już pewnie, jak zareagowałem, gdy dowiedziałem się, że w Google Play pojawiła się produkcja Marvel Puzzle Quest Dark Reign, czyli match-3 z Spider-Manem,X-Manem i im podobnymi!

Tak jak wspomniałem we wstępie, w Marvel Puzzle Quest Dark Reign  zadaniem gracza jest łączenie ze sobą kolorowych kamyczków w taki sposób, by spotkały się co najmniej trzy w takim samym kolorze. Ok, pomysł stary jak świat. Czym więc się ekscytować? Przede wszystkim Marvelowskimi dodatkami.

W opisywanej produkcji nie łączymy kamyczków tylko po to, by bić rekordy. W głównej mierze chodzi o pokonywanie przeciwników. Ci dostają od nas ciosy za każdym razem, gdy skutecznie połączymy bloczki i ewentualnie odblokujemy jakąś moc specjalną. Oczywiście, wrogowie również mają zdolność do ataku, tak więc musicie mieć się na baczności.

Mimo że Marvel Puzzle Quest Dark Reign  można pobrać za darmo, w aplikacji znajdziecie całe mnóstwo mikropłatności. Obawiałem się tego i niestety, muszę przyznać, że wirtualne transakcje potrafią popsuć frajdę z gry. Niemniej jednak można też jakoś sobie poradzić bez nich.

Ciężko napisać coś o wyglądzie gry z tego wpisu. Łamigłówek najczęściej pod tym względem się nie ocenia. Ta jednak wygląda bardzo dobrze pod każdym względem. Szczególnie do gustu powinna przypaść geekom codziennie czytającym komiksy :)

Marvel Puzzle Quest Dark Reign do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 10/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button