DarmoweGry na iOSiOS

Mars Miner Universal – kopalnia na Marsie

Co powiecie na wyprawę na Marsa? Wiedzieliście, że są tam złoża przeróżnych surowców? Jeżeli dobrze się postaracie, przywieziecie tony cennych materiałów. Wcielając się w postać kosmonauty – górnika, przemierzacie wnętrze planety. Co może Was tam spotkać? Przede wszystkim … brak tlenu.

Mars Miner Universal to ciekawa gra zręcznościowa, w której nie będziecie mieli zbyt dużo czasu do zastanowienia. Ograniczona dawka tlenu sprawia, że co pewien czas musicie wracać z głębin i napełniać swoje butle życiodajnym O2.

Wylądowaliście swoim statkiem na czerwonej planecie. Waszym zadaniem jest przeczesanie najgłębszych zakątków planety, w poszukiwaniu cennych surowców. Kiedy uda Wam się zebrać określoną ich ilość, przychodzicie do sklepu i sprzedajecie nadmiar, aby za zarobione pieniądze móc kupić sprzęt, który wzbogaci Wasz ekwipunek.

Kiedy jesteście na powierzchni, macie pełny pasek tlenu. W momencie, w którym zaczynacie kopać w ziemi, poziom O2 z każdą chwilą maleje. Pomiędzy kopaniem w twardych ścianach i budowaniem specjalnych konstrukcji umożliwiających poruszanie się po powierzchnią, musicie zwracać uwagę na pasek tlenu i co pewien czas wracać na powierzchnie, aby go napełnić.

Za zarobione pieniądze możecie bez przeszkód kupować elementy budowli, które pomogą Wam w szybkim dotarciu do skarbów. Pamiętajcie, aby nie oskubać się z pieniędzy, kiedy będziecie pod ziemią – jeżeli tak się stanie, możecie mieć problem z powrotem.

W sklepiku warto kupować przedmioty, które umożliwią wysadzanie większej ilości ziemi. Dzięki temu szybciej zbadacie wnętrze tajemniczej planety i wrócicie do domu ze spełnioną misją.

Pobierz grę za darmo w AppStore.

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Sterowanie

Polecamy!

Przyjemna i wkręcająca gra zręcznościowa, w której badamy wnętrze Marsa. Chyba nie boicie się ciemności? ;)

Tagi

Podobne

Back to top button
Close