Major Magnet: Arcade – ta gra faktycznie przyciąga

Major Magnet: Arcade to gra zręcznościowa od PagodaWest Games. Akcja produkcji toczy się w różnych zakątkach Ziemi (i nie tylko), ale zawsze głównemu bohaterowi towarzyszą magnesy. To właśnie dzięki nim Major Magnet jest się w stanie przemieszczać. Musicie wiedzieć, że gra przyciąga nie tylko nazwą, ale także możliwościami. Kiedy wejdziecie do świata magnesów, ciężko będzie Wam się z niego wyrwać.

Zabawa polega na tym, by z każdego poziomu przedostać się do specjalnego portalu, który przenosi głównego bohatera na kolejne plansze. Do pokonania jest 75 leveli podzielonych na 3 światy. Musze przyznać, że przejście pierwszych 5 poziomów było dla mnie sporym wyzwaniem. Nie powiem już jak musiałam się natrudzić, by dostać się dalej.

Podczas gry zdobywamy monety, oraz małe kuleczki. Pod koniec każdego levelu jesteśmy rozliczani z kombosów, jakie udało nam się wykonać, a także z zebranych fantów. Uzyskany bonus pieniężny możemy przeznaczyć na power-upy, bądź przeskoczenie poszczególnych poziomów (uwierzcie mi – takie się z pewnością znajdą).

Sterowanie jest proste. Odbywa się za pomocą dotykania ekranu jednym palce. Obsługujemy jedynie poszczególne magnesy, które przyciągając głównego bohatera, napędzają go.

Oprawa audiowizualna jest na wysokim poziomie. Nie mogę się do niczego przyczepić. Ta aplikacja o standardowy – czwartkowy iOS-owski debiut. Mam jakieś dziwne wrażenie, że wiele z Was zapamięta tę produkcję na długo. Ja jestem zachwycona i wracam do dalszego testowa… tfu – grania! Polecam ;)

Item not available.
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close