Majesty – królewska gra na Windows Phone’a i Androida

Dla naszych Czytelników korzystających z urządzeń pracujących na systemie Windows Phone (Androidowcy też powinni zajrzeć do dalszej części tekstu) przygotowaliśmy dzisiaj wpis dotyczący jednej z lepszych strategii dostępnych w Marketplace. Majesty, bo o tej grze mowa, to świetnie przygotowana produkcja, w której można znaleźć elementy gry strategicznej i RPG. Brzmi to dla Ciebie zachęcająco? No to na pewno do przeczytasz cały ten wpis.

Nie miejcie nam za złe tego, że we wstępie zwróciliśmy się przede wszystkim do graczy posiadających smartfony z mobilnym Windowsem. Po prostu na łamach naszego blogu najmniej miejsca poświęca się właśnie produkcjom na system Microsoftu i dlatego postanowiliśmy, że dzisiaj napiszemy recenzję, uwzględniając przede wszystkim fanów „Okienek”, choć oczywiście wiele pożytecznych informacji znaleźć tutaj powinni także Androidowcy, dla których Majesty również zostało przygotowane.

No dobrze, przejdźmy już do konkretów. Tak jak wspomnieliśmy, Majesty to gra strategiczna, w której zadaniem gracza jest wcielenie się w rolę zarządcy królestwa. Jak zatem nietrudno się domyślić, rozgrywka w opisywanym przez nas tytule polega na rozbudowanie naszego obszaru i motywowaniu naszych poddanych do walki na rzecz ich kraju.

Co ciekawe, w Majesty poddani nie są traktowani „hurtowo”, a indywidualnie, dzięki czemu możemy udoskonalać ich umiejętności i kupować bronie, tak samo jak w grach typu RPG.

W sumie do przejścia w opisywanej przez nas produkcji jest aż 16 misji, podczas których można otrzymywać różnego rodzaju odznaczenia za konkretne osiągnięcia (razem jest ich około 100).

Do zalet Majesty zaliczyć też można bez wątpienia oprawę graficzną, która – jak na grę strategiczną – prezentuje się bardzo ładnie i sprawia, że nie sposób się oderwać od telefonu.

W Google Play produkcja HeroCrafta kosztuje 6,59 zł, natomiast w Marketplace – 6,99. Czy warto pobierać grę? Androidowcy mogą sobie na pytanie odpowiedzieć sami, testując wersję Lite. Co do posiadaczy Windowsa, to na pewno możemy im polecić Majesty , lecz tylko i wyłącznie w przypadku, gdy należą oni do fanów strategii.

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button