Mafia City – pnij się na mafijnej drabinie kariery

Myśleliście kiedyś o zostaniu prawdziwymi mafiozami? W Mafia City będziecie mieć szanse na wcielenie się w wirtualnego szefa zorganizowanej grupy przestępczej. Na początku zostaniecie standardowym ,,przynieś, podaj, pozamiataj”, jednak z czasem, w miarę osiągania wyższych leveli, będziecie rządzić w mieście.

Produkcja studia 68games jest typową rozgrywką online. Przekonacie się o tym, kiedy dostaniecie polecenie wyszukania odpowiedniego człowieka w wirtualnym świecie. Zlecenia na obrabowanie, bądź pobicie będą notoryczne – szczególnie w początkowych fazach gry. Później zabierzecie się już za wisienkę na torcie w mafijnym świecie.

Mafia City nie poruszacie się poszczególnymi postaciami po ulicach. Koncentrujecie się raczej na zdalnych operacjach. Kiedy za cel obieracie sobie jakąś ofiarę, oglądacie w specjalnym okienku wynik swojego pojedynku. Prawda jest taka, że wszystko zależy od Waszych kupionych, bądź wypracowanych umiejętności. Zmieniacie swoją tożsamość, uzbrajacie się w odpowiednią amunicję, oraz dobieracie specyficzny strój.

Aby móc brać czynny udział w walce, należy mieć pewien zapas energii. Na górnym pasku możecie na bieżąco monitorować jej poziom, poprzez zaglądanie do ikonki z piorunem. Jeżeli stwierdzicie, że wypadałoby trochę się podrasować, zawsze możecie zajrzeć do sklepu w mieście i kupić energetyki. Powinny przywrócić kondycję.

W sklepie płacimy w gotówce. Na samy początku zatrudniacie się na dowolnym stanowisku, które będzie Waszą otoczką. Za takie pieniądze nie wyżyjecie, więc musice przyjmować dodatkowe zlecenia od szefa. Mogą one polegać na obrabowaniu wybranych ludzi, włamaniu do sklepów, bądź spełnianiu typowo mafijnych zadań.

Za zebrane pieniądze można ta naprawdę wszystko. Zakup broni jest podstawowym punktem na Waszej liście. Zaczynacie od procy, lecz w miarę postępów w grze, będziecie mogli ulepszać swoje glocki do rewelacyjnych gabarytów. Cóż mogę więcej powiedzieć … wkręciłam się na maksa!

Pobierz Mafia City za darmo na Windows Phone.

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close